KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Koromfelho, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

Paránytrilla

2014. július 29.

Szeretem a terméket. Aki szerint nehéz felvinni, próbálja meg korrektorecsettel. Kézzel nekem is macerás, de ecsettel abszolút kényelmes, és lehet keverni a színeket a tökéletes fedés érdekében.

Paránytrilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

francais

2014. március 3.

Háromszor vettem újra, én nagyon szerettem. Hogy is használtam? A zöldet a szemzugba és a szemek sarkaiba, a rózsaszínt meg asszem a karikákra.
Sajnos azóta sem találkoztam még zöld korrektorral, pedig biztosan vásárolnék egy ilyet.
Amikor többedjére vettem meg, már csak a zöld rész miatt vásároltam.

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Amikor többedjére vettem meg, már csak a zöld rész miatt vásároltam.

PAncsi79

2014. január 6.

Szerintem szörnyű ez a korrektor. A barna túl sötét, a rózsaszín nem jó a sárgás bőrömhöz... Ráadásul az állagával sem voltam elégedett, nem volt túl kényelmes felvinni, nem tapadt rendesen ...

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Dancy08

2013. október 4.

A szem alatti karikák eltüntetésére szánt rész tökéletes a többi felesleges szerintem.

Dancy08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

pajeri

2013. szeptember 22.

nekem pont annyira nem használt semmit, mint amennyire sokan dicsérik. :( kár, pedig árban nagyon jó volt.

pajeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Én még 850 ft-ért vettem anyuval. Ő a zöld részét szereti én a rózsaszínt és a barnát. Szépen elfedi a karikákat /patikat. Az a legjobb, hogy nem nagy tehát elfér egy kis zsebben is ! :3

Ms.Cat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Epres

2013. április 21.

A sárga rész túl sárga inkább ez való a szem alatti karikákra mivel a rózsaszín nem teljesíti a feladatát. Viszont tökéletes matt rúzsnak szájra, szép baba rózsaszín. A kéket még néha néha a nagyobb piros foltokra lehet használni de ennyi. Az egyetlen pozítívuma hogy ketszáz forintért vettem a leárazáson..

Epres
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

KataaBabaa

2013. március 27.

Volt régen, és nagyon jó volt. A szem alatti karikákra használtam egy-egy vizsga előtt mikor nem sikerült aludni. Sajnos a mostani akcióról lemaradtam, pedig biztos megint vettem volna.

KataaBabaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

phoenix

2013. március 20.

350 Ft-ért ajándék volt, még úgy is, hogy igazából csak a rózsaszín részt használom a brutális szem alatti karikáimra. Önmagában egy kicsit túl rózsaszínes, de úgyis használok rá BB krémet, így pedig tökéletes, ráadásul tartós is. Ez eddig a legszuperebb cucc, amit használtam a karikáimra, emiatt megérdemli az 5 csillagot.
A zölddel néha pöttyözök a piros foltjaimra, önmagában kissé feltűnően zöld (vagy inkább kék), mindenképpen kell rá alapozó vagy BB krém, és lehetne egy kicsit erősebb fedése.
A barna rész túl sötét, nem tudom mire használni.

phoenix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

A barna rész túl sötét, nem tudom mire használni.

NixonB

2013. március 12.

Ez a legjobb a karikáimra, de sajnos kifogytam belőle és már sehol sem találom!:(
Most a Catrice korrektorpalettáját nyúzom,de az a közelébe se ér!

NixonB
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Most a Catrice korrektorpalettáját nyúzom,de az a közelébe se ér!

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol