Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Limitált kiadás

vpverapapp2

2016. február 26.

leértékelve vettem 850 forintért, és nagyon megérte, nagyon szeretem használni. nekem sápadt bőröm van, és nagyon jó, meg természetes hatású rózsaszínes pír lesz az orcámon. kicsit a 19. századi pirosítási módszerek jutottak eszembe, amikor megbökdösték az arcukat, és lett egy kis színük :DD ja, és tetszik az illata ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Vyvcsyke

2016. január 6.

Csodás termék!! Egyszerűen gyönyörű szépen fel lehet kenni, igazán meséssé válik tőle az arc. Én úgy használom mint egy pirosítót. Első próbálkozásra elég nehéz volt kitapasztalni mennyi kell, mert a szoba fényében nem lehetett látni a színét, csak a csillámokat, utcai fényben máshogy néz ki. Igazi nyári darab!!:) Tökéletes viselet nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.