Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• 04 glitterland
  • 05 polka dots

bandita

2014. június 19.

Géllakkozott lábkörmökre csináltam ezzel a termékkel egy próbapedikűrt, a leírás szerint és csupán az időhiány volt akkor az oka, hogy nem dobtam rá azonnal az 1 csillagot!

Baromi nehéz felvinni normálisan, egy rétegben úgy, hogy a glitterforgácsokból (01 diamond rocks) jusson egyenletesen a teljes felületre. A normál lakkoknál tapasztalt probléma az oka, mégpedig az, hogy az ecset nehezen kotorja ki a kívánt csillámmenyiséget, és amikor eloszlatom, a felületen ötletszerűen tapadnak meg a forgácsok, többnyire inkább a széleken dúsabban.
Géllakról lévén szó, itt nem működik a kemecselés, lapogatás, korrigálás, mert akkor a kész mű is domborzatos lesz.
A lámpázást követően a ragacsot letörölvén úgy döntöttem, hogy ezt bizony nem viszem a nagyérdemű elé, és inkább jó gyorsan leszedtem a vaskos, ronda lakkozást, amelynek a felületéből ráadásul érdesen kiálltak a glitterek néhol.

A "folyékony ékkő" technikájához azonban ez a termék kiválóan működhet szerintem, látva az adottságait, és így remekül ki tudom használni, sőt, tervezem még néhány árnyalat beszerzését a kollekcióból! :)
Hamarosan bemutatom majd, a végeredményt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

Hamarosan bemutatom majd, a végeredményt. :)

1999

2014. április 29.

Gyönyörű körmöket tudtam vele varázsolni magamnak. Feldobta a lakkjaimat, és csodásan festettek tőle a körmeim. A kis pöttyök nagyon könnyen kijönnek az üvegből, és le az ecsetről. A lámpa fénye alatt szépen megkötött, és nem maradt utána ragacsos réteg. A lakkozásaim is tartósabbak lettek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 29.

Színezékek: CI 18050, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ferrocyanide

Piros pigment. (Acid Red 1)