Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

Destina

2019. március 31.

Ritkán használom csak, mert nem sűrűn sminkelem magam, de már huzamosabb ideje megvan, mégsem száradt ki egy kicsit sem. Nem potyog, könnyedén lemosható, és tartós is. Én elégedett vagyok vele, alkalmankénti használat esetén ebben az ár-érték kategóriában szerintem megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

HDorina

2019. február 16.

Az erős fekete színének köszönhetően szépen kiemeli a pillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Az erős fekete színének köszönhetően szépen kiemeli a pillákat.

Black Fairy

2018. június 23.

Szép dús, szétválasztott, fekete pillákat varázsol. A kefét kényelmes használni, nincsenek csomók, se póklábak...
Viszont a tartóssága nem nyert...Négy órán belül elkezd lefolyni a szememről, pedig nem vagyok szemkönnyezős....Eltávolítani egyszerű, az ára kimondottan pénztárca barát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

verona997

2018. április 22.

Volt idő mikor ezt használtam de nemhasználnám újra pár óra után ragadt és összeragadtak a pilláim.De a társát ami vizálló azt jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

SzL

2017. december 29.

Régebben használtam, mára már sokkal jobb spiráljaim vannak. Akkoriban elégedett voltam vele. Most már tudom, hogy ez inkább csak a dúsításban és valamennyire az ívelésben jeleskedett. Hosszítani nem hosszított. A tartóssága átlagosnak mondható. Ár/érték arányban nem egy rossz termék, de a márkán belül is vannak jobb spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

nemethdiana

2017. július 9.

Szép természetes pillákat csinálnak és szerintem a hétköznapokra egy jó választás. Viszonylag elég tartó bár ha 'whoa' hatású pillákat szeretnék akkor nem ezért a spirálért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

hemettidia0

2017. január 26.

Nagyon puha a kefe feje, nem vesz fel sok festeket igy nem neheziti el a a szempillakat, egy konnyed legies szep szempilla spiralozast nyujt hetkoznapokra. Dusitani dusit de ha tenyleg nagy szempilla hatast szeretnek elerni a Maybelline Grate Lash-t hasznalom alapozo retegkent majd szinten a Maybelline-tol a Lash Sensational spiralt, hogy meretes szempillakat kapjak. De hetkoznapokra nekem teljesen bevalt ez a spiral es arertek aranyban hihetetlenul olcso de nemcsak ez nyerte el a tetszesemet hanem meg eleg sok Essence spiral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Régebben használtam, de nem tetszett a végeredmény, úgyhogy muszáj voltam egy másik spirállal kombóban használni, úgy tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Jdit04

2016. október 7.

A közepesnél egy kicsit jobb, de nem az a lenyűgöző kategória. Az átlag hétköznapokra jó volt egy ideig, de aztán találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

berniponi

2016. szeptember 16.

Én nagyon szeretem, nekem nem is potyog. Újat mondani viszont nem tudok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Én nagyon szeretem, nekem nem is potyog. Újat mondani viszont nem tudok :D

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin