Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 17.

Magas fedésű korrektor fényvisszaverő pigmentekkel. A szem alatti sötét foltokat eltünteti az azonnali hibátlan eredményért. Adagolása könnyű a gömb alakú szivacsos applikátornak köszönhetően.

kzsa1

2018. február 9.

Leárazva találtam rá a Rossmanban, gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bejött, szép a fedése. Viszont a szivacsot én is rögtön leszedtem róla. Emiatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

tátombák

2018. február 6.

Első dolgom volt, hogy a szivacsot kiszedtem belőle. Nem hiányzik, hogy a 8 mili cuccból 3 pocsékba menjen, eloszlatni vele úgysem lehetne szépen.
Nagyon szép a végeredmény, nem ül a ráncocskákba, és szem alá tökéletes. Kár h csak most fedeztem fel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

pandahapci

2018. január 27.

Akciósan vettem meg,de borzasztó termék. Büdös, és botrányos a fedése. Szerintem össze sem lehet hasonlítani a Catrice korrektorral. Én ennél azt tapasztaltam, hogy nagyon csomósan lehet eldolgozni, nem fed természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

hadri

2017. november 22.

Kiárusításon vettem én is, annyira megtetszett hogy kettőt is beszereztem. A szivacsos vége nekem különösen tetszik, hasonlít a Maybelline Instant age korrektorhoz. Szemem alatti karikákra használom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bgabryellla

2017. október 4.

Nagyon jóó! Sajnálom, hogy csak most, a kifuttatáson figyeltem fel rá. Egyet sikerült megvennem nevetséges 349 forintos áron; ma visszamegyek, hátha találok még, mert szuper jó! Nagyon szépen el lehet dolgozni, jól fed és úgy vettem észre, hogy egyáltalán nem szárítja ki a szemkörnyékemet, sőt! :) A szivacsos kiszerelés szerintem teljesen felesleges és használhatatlan, de ez az értékéből nem von le semmit. Én ajánlom mindenkinek, ha még találtok belőle, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

szilvasitimea

2017. szeptember 22.

Kifuttatáson vettem. Eddig a Catrice Camouflage korrektorját használtam,de gondoltam teszek egy próbát ennyi pénzért. Teljesen jól passzol a szín, a kivitelezés tökéletes!!!!!!!!!! Ezzel a kis szivacsos megoldással nagyon egyszerű felvinni pöttyözve a korrektort, nagyon bejön. Nap végére egy picit látszik, hogy megfárad :D de nem vészes. Szóval jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

hivettivy

2017. május 19.

Passzol a bőrszínemhez és nagyon jól fed. Szem alá nekem világos. Cuki a szivacs bár annyira nem kell (valószínűleg azért van mert az essence-nél csomó szivacsos terméket gyártottak). Praktikus a mérete, mert kis táskában is elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

arcoiris

2017. április 19.

Szerintem kategóriájában szuper! Alá kell hidratálni bőszen, de szerintem teszi a dolgát. A szivacsos felvitel sem zavar, de végül ujjal dolgozom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

off06

2017. április 5.

Imádom! A színe tökéletes, a fedése szintén rendben van, nem szárít, nem ül bele a szem alatti ráncokba. A szivacsos applikátor szerintem is használhatatlan és ezáltal teljesen felesleges, de elnézem neki, mert a termék sminkszivaccsal eldolgozva remekül mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Jó kis korrektor, ha az embernek tökéletesen hidratált a szemkörnyéke, és nem vár el különösebb fedést. Nagyon szeretném szeretni, de túl sok a "de"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0