Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 658-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2017. július 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 658

A finom púder észrevétlen marad a bőrön és finomítja a pórusok láthatóságát a tökéletesen matt arcbőrért. A színe alkalmazkodik a bőrtónushoz, és nem befolyásolja az alapozó színét.

Ár: 658 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Andy88

2019. február 4.

Egy teljesen átlagos púder. Se többet, se kevesebbet nem tud más púdereknél. A színe nagyon világos, de az arcon tökéletesen láthatatlan marad, úgymond "beleolvad" az alapozó színébe. Valamennyit mattít, de nem többet, mint más púder.
Viszont ami negatívum: Nagyon porol. Belemártom az ecsetet, és minden poros lesz.
Nem adnék érte pénzt, de így, hogy magazin mellé volt csomagolva, természetesen elhasználom. Bár kíváncsi lennék, hogy nyáron mit tud kezdeni a fénylő arcbőrrel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

v.szilvia789

2017. július 4.

Most fogyott el, és újravevő lesz valószínűleg. Tetszik az állaga, kicsit porol,de szépen mattít. Kiegyenlíti a színbeli eléréseket, egységesít, kisebbnek látszanak a pórusok. Szép, egészséges kinézetű a smink vele, nincs az a "lepúderezett" hatás. Egyetlen hibája, hogy számomra tarthatna kicsivel tovább a mattító hatása, de még így is ver sok mattnak monodott púdert. Drogériás viszonylatban nagyon jó darab, gyakran hiányzik is a polcokról, nem véletlen. Az illatmentességét pedig külön díjazom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

vichikee

2017. április 13.

Most hogy már a vége felé járok, elmondhatom, hogy nem rossz púder ez, bár a kapcsolatunk kicsit nehézkesen indult. Az elején könnyen túladagoltam és úgy nem volt szép, de megtanultam hogy használjam rendesen. Tartóssága rajtam közepes, az én bőrömön minden átfényesedik, de volt már ami tovább tartott ennél. Jónak jó, de nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Babimami

2016. december 6.

Nekem bevált, szebbé teszi a bőrképem , persze primerrel és alapozóval együtt használom. Magában nem olyan látványos a hatás, mert fedése igazából nincs. De ami célt szolgál, azt maximálisan teljesíti .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Bebek

2016. október 20.

Olyan 1000-1200 Ft körül van talán az ára, de erre nem mernék megesküdni.
Megvettem én is, mert azt ígéri, hogy elfedi a pórusokat és mattít.
A pórusokat nem fedi el jobban, mint bármelyik más púder. A színe megfelelő, nem sápaszt, nem ad egy tök másik színt, szóval ebben jó. A mattításban már nem annyira , bár gondolom attól is függ, kinek mennyire zsíros a bőre. Az enyém nagyon, főleg a homlokom. Ott 1-2 órát bír és már fénylik a bőröm.
Én csak homlokra, orra és az orr mellett közvetlenül használom, mert az arcom többi része száraz, és a száraz részen pedig kissé poros-lisztes hatású.
Összeségében ez egy teljesen átlagos púder sajnos, pedig (ismét) reménykedtem, hogy találok egy jó kis mattító púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Olyan 1000-1200 Ft körül van talán az ára, de erre nem mernék megesküdni.
Megvettem én is, mert azt ígéri, hogy elfedi a pórusokat és mattít.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.