KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Lelőhely:   Müller

E vitaminnal, b5 provitaminnal és hialuronsavval az egészséges, ápolt bőrért.

Matt arcszínt és láthatóan kisebb pórusokat eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cherry19

2018. augusztus 4.

Nos én ezt annyira szeretem, hogy most, hogy kiszórják négyet vettem belőle.
Azt hiszem január elején vettem meg az első tubussal, előtte egy Catrice stick primerrel próbálkoztam, de cisztás akném lett tőle kb., szóval azt hanyagoltam. Emiatt kicsit félve ugrottam neki ennek is, de bejött.
Nem állítom, hogy annyira tartós a póruscsökkentő hatás, de iniciális felvitelkor egyértelműen látszik nekem, egyenletes(ebb) bőrképet kölcsönöz.
IMÁDOM amilyen selymes (és nem kifejezetten szilikonos) tapintású a bőröm használat után akármennyire is éppen haldoklik az arcom a szárazságtól. Olyan egészségesnek néz ki az egyébként végképp nem az bőröm és az alapozóm is sokkal könnyebb felvinnem, egyenletesen oszlik rajta minden. Azt nem merném kijelenteni, hogy *mindenhol* tartósabb tőle a sminkem, sőt, szerintem T-ben könnyebben át is zsírosodom használatakor, viszont ahol száraz/normál a bőröm teljesen jól megtart mindent napközben foltosodás nélkül (kivéve persze, ha fogdosom az arcom, de akkor nem ment meg semmi).
A legjobbat hagytam a végére: egy darab pattanást sem okozott, hála az égnek, pedig könnyen "kivirágzik" az arcom, plusz az illata is nagyon kis kellemes, enyhe.
Összességében kiváló termék szerintem és nagyon sajnálom, hogy felfüggesztik a gyártását, ismét egy holy grailemtől kell búcsút intenem (mihelyst elfogy a 4 tartalék).

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nos én ezt annyira szeretem, hogy most, hogy kiszórják négyet vettem belőle.

Spvirgi

2018. július 25.

Nagyon szuper primer, imádom még 30 fokban is tartja az alapozót.
Klassz termék, bár a pórusaimat nem tünteti el, de ez nem gond. Biztosan újra veszem majd. 😊

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon szuper primer, imádom még 30 fokban is tartja az alapozót.

cslllzr

2018. július 25.

Pórusfinomító hatását én nem éreztem, de ezen kívül tökéletesen teszi a dolgát, az ára is nagyon jó. Láthatóan tartósabb a sminkem ha ezt használom alá. :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

langviktoria

2018. július 24.

Elgondolkodtam, hogyan tudtam eddig meglenni nélküle.. Több primert próbáltam, de ennek a szintjét meg sem ütötték. Olcsó, elég belőle egy borsónyi mennyiség, nem ragacsos, és ami a legfontosabb, tényleg elképesztően jó a pórusfinomító hatása. Pont emiatt, hiába szoktam az orrom területén 4 óránként púderezni, mert akkor már fénylik, ez 6-8 óra után nekem úgy tartja az alapozót, mintha 2 perce tettem volna fel, semmi fényesedés. Így megvan a mattító hatás is, az alapozó sokkal szebb rajta. Végre megvan a tökéletes primer. Több csillagot is kapna ha lehetne :)

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Katisza89

2018. július 11.

nem is értem, eddig hogy tudtam enélkul felkenni az alapozot :D gyönyörűen terül rajta, sokkal egyenletesebb es tartosabb. En clinique alapozo alá kenem, es nagyon jol müködik együtt. Ha lehetne, hat csillagot adnék rá :)

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

kocosfox

2018. március 21.

Müllerben lehet csak kapni, hétfőn és csütörtökön menjetek, mert akkor van szállítás, és ez másnapra elfogy.. Nekem a második boltban sikerült levadásznom az utolsót.
Első primerem. Felkentem, és semmi. Pórusfinomító hatása nem volt, sem mattító hatása. Talán egy picit hidratáltabbnak éreztem az arcom, de ennyi.
Catrice Made to Stay alapozót használok, a finishben sem vettem észre semmi különbséget, Elhasználom, de szerintem pénzkidobás volt.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

jajanna

2018. február 3.

Eddig ez a legjobb primer-em, de ez sem az igazi. A pórusfinomító hatását észrevettem, de a mattítást egyáltalán nem. Lehet, hogy ez a kombinált bőröm miatt van és amiatt, hogy a T vonalam nagyon hamar átzsírosodik, de azért ennél egy kicsit többet vártam volna tőle. De az árát szerintem megéri. Ami furcsa, az az, hogy Rossmannban egyáltalán nem lehet kapni, csak Müllerben, és ott se mindig.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

lovereira

2017. december 19.

Próbáltam már jó pár primert és tényleg nem rossz kis darab, főleg ennyi pénzért. Segít a sminkem tartosságában, a pórusaimat nem tűnteti el, az már túl nagy falat neki. Sajnos mostanában sehol se találom pedig már nagyon végén járok a sajátomnak. Kár lenne, ha kivonnák.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Evettke35

2017. december 5.

Nekem ez volt a második primerem, amit valaha vásároltam, és fényévekkel jobb mint az előző rimmel-es, mindamellett olcsóbb is. Nagyon elégedett vagyok vele, mert még 6 órával később sem fényesedik át az alapozóm, pedig viszonylag gyorsan zsírosodó bőröm van. A pórusaim méretén nagy változást nem észleltem, de nekem a legfontosabb, hogy ne kelljen 5-6 óránként púderezgetnem az arcom és hogy a helyén maradjon minden. Valóban kevés kell belőle egy-egy használat alkalmával, így nekem abszolút megéri az árát.

Evettke35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

timilla

2017. november 29.

Nem vagyok nagy primer használó, általában utálni szoktam őket a töményen szilikonos állaguk miatt, ez az essence viszont jó kompromisszum: van benne elég szilikon, hogy simítson és mattítson, viszont raktak bele panthenolt, hialuront és e-vitamint is, hogy valamennyire ápolja is a bőrt. Az illata nagyon enyhe, hamar elillan, nem irritál, nem üt ki, és szebbé, tartósabbá teszi az alapozómat. Beauty blenderrel nyomkodom a problémás területekre, az alapozómat és a púdert is ugyanígy viszem el, ezzel elég szépen el lehet kendőzni a rémes pórusaimat.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.