Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2016 októberi limitált trendkiadás

Krémes textúrájú, hosszantartó ajakrúzs.

3 féle árnyalatban kapható

Ár: 300 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
Essence Girls Just Wanna Have Fun Termékek
Ár: részletesen a leírásban , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Juuice

2017. július 3.

Jó rúzs, nem szárít, krémes, és szépen mutat felkenve is, nem csak így simán a polcon jó a színe. Nem a legtartósabb, utána kell igazítani időnként, de ez nem zavaró, főleg ebben az árkategóriában. Plusz a csomagolása is tetszik, dizájnos, simán elhinném, ha nem lenne rajta az essence felirat, hogy ez egy drágább rúzs! Plusz ez a pinkes árnyalat, ami nekem van képes feldobni a leghétköznapibb öltözéket is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

PaNel95

2017. február 28.

A 03 we are young! van meg nekem.
Egészen kellemes rúzs. Jól kenhető, jól pigmentált, nem csúszkál, egy rétegben is jól fed.
A szín is egészen jól áll, bár nekem kicsit még ez is túl rózsaszín. Pedig a többi árnyalat közül ez volt a legkevésbé rikító. Szoknom a kell a színt, de ha nem teszek egy rétegnél többet az ajkaimra, akkor nem annyira durva.
Nálam ez tipikusan az a vásárlás volt, hogy mindenféleképpen akartam egyet. De nem bántam meg.

UP: Kis idő elteltével kicsit mályvásabbá és sötétebbé válik, ahogyan szárad. Iszonyatosan szép színe van! És az ivást bírja hosszabb távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

A 03 we are young! van meg nekem.

kkatatonia

2017. január 24.

Ez az egyetlen olyan rúzs, ami nem matt és mégis megvettem. Nagyon-nagyon szép, külsőre is egyből megfogott. Kis cuki csomagolása van, szép pigmentje, könnyen kezelhető. Sajnálom, hogy csak egyet vettem mikor kijött a termék és azóta sem találtam. Sajnos nem véletlenül nem használok nem matt rúzsokat, nekem túl "csili-vili"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

pirosalma27

2016. november 26.

A We Are Young árnyalatban van meg, kellemes textúra és szépen fed, de valahogy nem az én színem. Nekem a csomagolás is kicsit gagyi hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

pixxie94

2016. november 11.

A középső árnyalat van meg, egész jó kis rúzs, bár sokkal neonabb, mint azt vártam, így a mindennapokra sok lehet kissé. Az állaga nagyon kellemes és krémes, de nem annyira, hogy össze-vissza mászkál, és egész tartós a szín is. A csomagolás aranyos, bár ahogy levesszük a kupakot nagyon gagyi hatású számomra a fehér műanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

mafalda

2016. november 6.

A barbie girl árnyalat boldog tulajdonosa lettem. Régóta kerestem ilyen színű rúzst de vhogy mindig sikerült mellényulnom. Ez most végre telitalálat lett.
A rúzs maga elég száraz, nehéz elkenni, de ajakbalzsamra tökéletes, és így hidegebb időbe meg úgyis kéne balzsamoznom.
A tartósságával sincs semmi baj, egész sokáig fenntmarad, az ivást is bírja az evést már kevésbé, de nálam tartósabbnak bizonyult mint a catrice, amin meg is lepődtem. De örülök h beruháztam rá, az árához képest szerintem nagyon klassz, még megkockáztatom h közelít a max factor minőségéhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Dius89

2016. október 29.

Szintén We are young! árnyalatban van meg, szerintem hétköznapokra tökéletes. Sajnos nem túl krémes az állaga, sőt, elég kemény, ezért a könnyebb felvitel miatt én mindig ajakápolóra viszem fel, így nem ül bele a ráncokba és egyenletesebben kopik, nem foltosan. Egy-két órát kibír, többet nem. Nekem a reggeli sminkem feldobására tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

szeliger

2016. október 17.

03 we are young! A csomagolás egész megnyerő, az áttetsző rózsaszín kupakon mutatós az ezüst felirat. A rúzs kifejezetten illatos, tuttifruttis, felvitelkor is ezt a mű ízt érezni, de ez szerencsére gyorsan elillan. A rúzs maga krémes állagú, nem szárít, az ajkakon felvitelt követően inkább fényes szaténos végeredményt ad. A krémessége miatt eléggé csúszkál, az apróbb bőrhibákon megül, ráncokban összefut. Az idő múlásával folyamatosan veszít a fényéből, mintha az ajak bőre beszívná, csak a pikkelyeken marad rikító élénkséggel. Egy nagy szerencséje van és ez egyben az én nagy szerencsém is, a szín nagyon jól mutat, tetszetős nappali rúzs. Csodaszernek éppen nem mondanám, sőt szerintem még a saját kategóriájában is túlárazott, de a színe telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

csikosmatyas

2016. október 17.

A jó öreg Cyndi Lauper :-) lányom kedvence, ezért mindenképpen beszerezzük, fiatalkáknak jó választás bármelyik szín.
Tartósságát tekintve Essence minőség, de ebben a korban azt hiszem nem ciki néha újrakenegetni a picit elmászkált színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

hajnalcsillag

2016. október 14.

A Barbie Girlt Glamour napokon szereztem be, ma pedig a páromtól megkaptam a We are young! árnyalatot. :) A kollekció neve eleve az egyik kedvenc dalomnak a címe, szóval mindenképpen tervben volt, hogy beszerzek valamit belőle és hát rúzsmániásként mi is lehetett volna más, mint a kollekció rúzsai. A Pretty girls look árnyalat egyébként már nagyon durva neon pink, annak beszerzését nem tervezem. :) A csomagolásban a kupak nagyon tetszik, de a tok elég gagyi. Ez viszont egyáltalán nem von le semmit a rúzs értékéből, mivel mind a kettő nagyon szép szín, viszonylag tartós, kellemes érzésű az ajkakon.
Az Essence egyre jobb kollekciókkal jön ki mostanában, nagyon megkedveltem a limitált darabjait. :) Csak így tovább! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Squalane eo 1 0