Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2016. július 28.

Bőrtípus:   Száraz

Csillogó pigmenteket tartalmaz, amelyek visszaverik a fényt, így biztosítva különleges színhatást. folyékony és gyorsan szárad

Öt színárnyalatban.

rocksolya

2016. július 5.

A feketéjét nagyon szeretem, jól használható szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

A feketéjét nagyon szeretem, jól használható szerintem.

viktórija

2014. január 14.

04 rising star van meg belőle. Nem tudom használni, nagyon fáj tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

04 rising star van meg belőle. Nem tudom használni, nagyon fáj tőle a szemem.

Madi

2013. december 30.

Egy ezüstöm van belőle, használtam kb kétszer, nem egy nagy durranás. Nem rossz, bírja meg minden, de ha már csillogós, akkor csillogjon rendesen és legyen feltűnő, ne csak egy picit fényesebb csík.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

pajeri

2013. szeptember 22.

az aranyszínűt vettem meg, mert 99 Ft volt. annyiért úgy gondoltam, hogy bűn lenne ott hagyni. de a barátnőmnél landolt. nekem nagyon merev az ecsete. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

gabyca34

2013. február 13.

Három szín van meg belőle:
-01 just classy; ami egy fekete
-02 dresscode ivory; ami fehér(?), ezüstös
-04 rising star; szürke

Hát a feketét sokat használtam, azzal teljesen meg vagyok elégedve, több rétegben csodás volt, a többi viszont nem muzsikált ilyen jól. Színük nem nagyon van, inkább csak fényük, de még így sem haszontalan, füstös sminknél szoktam használni, nagyon figyelemfelkeltő, kicsit elsatírozom és kész is :) Egynek jók voltak, de nem hinném h újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Három szín van meg belőle:
-01 just classy; ami egy fekete
-02 dresscode ivory; ami fehér(?), ezüstös
-04 rising star; szürke

mstindigo

2013. január 9.

Nekem az aranyszínű van meg, fillérekért vettem. Igazából nem látszik tusként, csak egy csillogást ad, de nem emeli ki igazából a szemet. Fekete tusvonal fölé húztam vele még egy vonalat aranyból is, úgy nem rossz. Az ecsete nagyon bejön, én ezzel tudok a legszebb tusvonalat húzni, csak mostanában nem találok ilyen tust feketében. Lehet, kipróbálom én is a szemhéjamra valahogy. Túl sokat ne várjunk tőle, az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

terke29

2012. december 29.

Nekem ebből a sötétkékmajdnemfekete van meg,0.59€-ért vettem.Ennyiért nem rossz,de egyébként nem vált be.Nekem rejtett szemhéjam van,ezért szemfesték alapozót is használok mindíg,de ez a holmi nem tartós még így sem.A csillámok sem látszanak annyira,amennyire látványos az üvegben.Tudom én,hogy ennyiért az ember ne várjon csodát,de mégis...Azért kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 29.

allthemakeup

2012. december 29.

Nekem megvan egy ezüst színű (04-rising star), és én nem csak tusként szoktam használni. Egyszerűen ráfektetem az ecsetét a szemhélyamra, elsatírozom, majd az ujjammal eldolgozom picit, így egyszerűen gyönyörű lesz a végeredmény, és szerintem tartós is :) 300 Ft volt.Megérte. Az ecsete tényleg picit fura, de meg lehet vele oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

dodoos

2012. december 9.

Én nem szerettem. Az enyém alig csillogott és az ecsete is borzalmas volt. Gyorsan el is ajándékoztam,annak aki ilyet szeretett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 9.

cunuuu

2012. október 24.

02- dresscode ivory 99ftért vettem. Semmi szín, használhatatlan ecset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

02- dresscode ivory 99ftért vettem. Semmi szín, használhatatlan ecset!