Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nicole88

2013. június 10.

Szerintem nagyon szépen csillog, önmagában is szép, és színes lakkra kenve is. Én is úgy tapasztaltam, hogy tartósabb, mint az átlagos lakkok, viszont a többi csillámossal ellentétben nagyon könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Closet

2012. február 25.

Annyira nem csillogós mint vártam, de jól fed, így sokkal tovább tart egy lakk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 25.

lenarta23

2012. január 16.

Szépen csillog, színes lakk fölé vagy önmagában is szép és viszonylag tartós is. Én még láttam nemrég a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Acetyl Triethyl Citrate, MEK
Színezékek: CI 60725, Titanium Dioxide / CI 77891

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)