Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Sminkek szájra

A glossy ajakbalzsam kényeztető, finom formulája friss színekkel ad gyönörű fényt és finom illatot ajkaidnak.

7 árnyalatban kapható

Vikcsu98

2017. november 7.

A színe nagyon tetszik, viszont nagyon ragad és nekem az illata is émelyítően édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

DragonGirl2002

2017. január 5.

Sajnos megbüdösödött és bepenészedett... Pedig nagyon szerettem :/ 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Sajnos megbüdösödött és bepenészedett... Pedig nagyon szerettem :/ 3*

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Jól hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Jól hidratál, kellemes az illata.

bugosgizi

2016. július 27.

Ez valami fantasztikus. Szerelmes lettem. Íze, illata, állaga mind mind felülmúlta azt amit én ettől a kis apróságtól vártam. Ezentúl mindig a táskámban fogom hordani... Ha másért nem azért hogy szagolgassam. :D Mivel nekem ebből az epres van meg és én és párom is elég nagy eper fanok lettünk így talán nem zavarja majd a puszi. ( minden más termék esetében már törölgeti a száját. Tipikus... :D)

Update: Sajnos hamar tönkrement a táskámban. Nem bírta a meleget és hasonlók. Kár érte. Szerettem de annyira a hidratációja sem volt nagy szám. De az íze és az illata ahh azért megérte kiadni rá. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Pucorka

2016. február 25.

Lányomnak a rúzsok nem annyira jönnek be inkább a szájfények az essence-től az ajakápolók stb. Szereti,de az átlátszó szájfényt azt sokkal jobban.Jó az illatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 1.

Nagyon jó! Egyáltalán nem ragad és a halvány rózsaszín színe is nagyon tetszik. Leárazáson vettem körülbelül 200 forintért. Szerintem nagyon de nagyon megérte. (: Ha keresel egy szájfényt szerintem próbáld ki ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 1.

BlueBunny

2015. október 22.

Nagyon cuki, imádom, hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon cuki, imádom, hidratál is.

LyliaLinda

2015. szeptember 14.

Szeretem az illatát, az állagát és hogy olyan kis pofás. Persze nem tart sokáig, de cserébe olcsó. (Mango Icecream)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Nagyon szuper, imádom! Fincsi illatúak, az ízük sem kellemetlen, és gyönyörű színük van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

emcuscicus666

2015. július 26.

Nagyon kellemes kis szajfeny. Praktikus, taskabiztos, es az enyhe szin nem tul hivalkodo, mindennapos hasznalatra tokeletes. :) Nekem a cherrys valtozat van meg, es nagyon szeretem. :) Nyilvan nem csodaszer, de teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate