Essence

Ár:   745 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

2014 novemberi limitált trendkiadás

2 árnyalatban kapható: 01 hello sweetheart, 02 good girls wear peach

mGréti88

2015. február 7.

Nekem a 02-es van meg (good girls wear peach), és pont azt a természetes hatást vártam tőle, amire gondoltam. Bár kicsit ragacsos, de ajakbalzsammal oldok meg minden szájfény előtti alapozást, szóval nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

lexibagoly2001

2015. január 30.

Nagyon szép a színe, csillog, de nagyon ragacsos. Hamar rászáradt a számra, úgy már sokkal jobban elviselhető. A 02-es good girls wear peach árnyalatot birtoklom. Tényleg szép, meg minden, de nem jobb, mint a többi essences szájfény.
A csomagolása nagyon-nagyon gagyi, egyszer ejtettem le, és a szűkítője eltörött. Így is használható, mert a rászáradt szájfény szinte "visszaragasztotta".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

hhusiii

2015. január 14.

nem igazán értem, mi ez a nagy felhajtás...egy sima szájfény, ragacsos és épp, hogy csillog (a narancsosabb van meg), nekem nem jön be de elhasználom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

WaterLily

2014. december 22.

Nem bírtam magammal, magamévá tettem mind a két szájfényt. Nem számítottam rá, hogy tényleg ennyire brutálisan pigmentált, főleg a világos, a 01-es hello sweetheart. Úgy nézek ki vele, mint egy halott, egy csillámló halott :D De erős szemfestéssel egész vállalható. Na nem hétköznapra, kizárólag alkalomra.
A 02-es good girls wear peach viszont tökéletes. Előttem leírtak mindent, nem is ragozom. Bár minden szájfény ilyen minőség lenne (főleg az essence-től) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

t.magashazytimi

2014. december 22.

Nagyon megtetszett ez a szájfény úgyhogy megvettem(2-es árnyalat). Viszont kinyitom és azt látom a szűkítője el van törve. Így nagyon nehéz kezelni a szájfényt. Viszont mivel a beltartalom szuper ezért a 3*-ot megadom neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Yeliz

2014. december 15.

Ár-érték arányban tökéletes, nekem is a 2-es áranyalatú van meg. A hétvégén a Rossmannban le voltak értékelve, nem bántam meg hogy megvettem. Szép a színe, nem ragad 5 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Mila85

2014. december 7.

nekem is a 02 van meg, nagyon jól passzol a benefit corallista píremhez:)))) árához képest, meg hogy essence szerintem is jól pigmentált, tartós, nem ragad, nem szárít, ha nem tudnám, tuti hogy drágább márkára tippelnék...vigyétek:)
Illata édeskés, az aplikátora is megfelelő nekem. Azt hiszem 700 valamennyi az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

dora825

2014. december 3.

Imádom ezt a szájfényt! Nagyon meglepődtem ezen a szájfényen mert elég pigmentált így elég jó színe volt(nekem eleve pirosas árnyalatú a szám de így is jól fogott),szerintem nem nagyon ragacsos,jók benne a csillámok mert egy minimális mennyiség van benne és szerintem az illata sem rossz(nem olyan mint más szájfényeknél). Szerintem elég tartós is mert ettem ittam és még mindíg fent volt. Nekem a 02-es árnyalat van meg. Én a Müllerben vettem az ára olcsó volt(pontosan nem tudom hogy mennyi mert ezt a kollekciót akkor rakták ki amikor én vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.