Essence

Ár:   1245 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

2014 novemberi limitált trendkiadás

Hello Sweetheart árnyalatban kapható

Regi84

2015. február 7.

A kifutós 300 ftos áron vettem meg, de nem igazán tudom, hogy ez mi :) csak azt, hogy csillog de nagyonnagyon, és a kis csillámok még el is mászkálnak.... Hát elég fura egy valami... Sajnálom, aki ezt rendes áron megvette...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0