Essence

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelin123, Módosítva: 2022. november 3.

Ár:   1949 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Láthatóan hosszabb, teltebb szempillákat és vastagabb, teltebb szemöldököt biztosít.* A textúra a Sederma Widelash™ technológiával gazdagított, és a két különböző applikátornak köszönhetően tökéletesen felvihető a szemöldökre és a szempillákra. További előny: a formula szemészetileg tesztelt.

*30 nő bevonásával végzett, 28 és 42 napos napi használat. Szempillanövekedés és szemöldöksűrűség mérése műszeres fényképelemzéssel és önértékeléssel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evelin123

2022. november 13.

Nagyon ritkán szavazok bizalmat Essence terméknek, mert szinte bármit veszek, egyik sem ér forintot sem, egy-két kivételt leszámítva. Gondoltam ez egy szérum, ezt nem lehet annyira elrontani. Sajnos csípi a szemhéjam, így nem tudom tovább folytatni a használatát, csak szemöldökre.
Egyébként a csomagolása bejön, hogy kefe is van benne és ecset is. Már kb. két hete használom, nem vettem észre óriási változást de picit talán sűrűbb lett a szemöldököm. Viszont a ricinus olaj szerintem jobban megéri. Ezt csak szerettem kenegetni, gyors volt, nem kellett fültisztító pálcikázni, egyszerűen csak kinyitottam és már kentem is. Legyen 3 csillag de a szempilláimhoz többé nem tenném fel, mert sajnos csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 13.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Camellia Sinensis Seed Oil, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.