Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Sminkek szájra

2013 májusi limitált kiadás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hoagirl

2013. augusztus 1.

Tegnap sikerült hozzájutnom a Váci utcai Müllerben, nagyon meglepődtem, mert én azt hittem ezt a trendkiadást nem is hozta be az Essence Magyarországra, szóval kikerekedtek a szemeim rendesen... :) 01 Mission flower színt sikerült megkaparintanom, hazaértem persze azonnal ki kellett próbálnom. :) Elég vad színe van, olyan '80-as, diszkókorszak-latexnadrág korabeli pink szín, legalábbis anyukámnak akkor volt ilyen színű rúzsa. :) Krémes az állaga, tényleg matt a finise, de hát igazából ezt is ígéri, csak az a meglepő, hogy egyáltalán nem szárít! Én ezen teljesen meghökkentem, mert a matt rúzsok/szájfények és a lip tintek tapasztalatom szerint szárítanak. Ráadásul most még ajakápolót is elfelejtettem alá tenni, mert hát nagyon sürgősen ki kellett próbálnom... gondolom ezt mindenki megérti... :) Az egyetlen hátránya számomra, hogy egy idő után foltosan kopik, de ez lehet hogy az ajakbalzsam hiánya miatt volt. Négy csillagot adok neki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.