Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 13.

2013 májusi limitált kiadás.

Miamo

2014. augusztus 12.

Nekem a sötétbarna van meg, nagyon szép sminket lehet vele csinálni, de sajnos egyáltalán nem tartós :-( szemhéjalappal is csak pár órát bírja, aztán csíkba rendeződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

_ca_

2014. február 24.

Update: megint ez akadt a kezembe, és meglepődtem, mert most meg egészen tartós. Az egyetlen változás, hogy azóta másik tégely Art Deco szemfesték-alapozó tartalma került alá.

A szürke színt kénytelen vagyok egy kicsit lepontozni: még alappal sem marad meg a szememen négy-öt óránál tovább... pedig nagyon örültem neki, hogy milyen szépen lehet majd rózsaszínes-lilás színekkel kombinálni, de kénytelen leszek másikat keresni helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

margoca24

2013. szeptember 22.

A szürke szín van meg és általában meg vagyok elégedve vele. Természetesen kell a szemhéj alapozó alá, de melyikhez nem. Magába soha nem használom, általában árnyékolok vele. Eleinte féltem, hogy túl csillogós lesz, de egész tűrhető, nappali sminkek esetében is hordható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

elfi777

2013. július 1.

Barnát vettem tescoban 750Ft. Ennyit sem adtam ki még 1db egyszínű szemhéjpúderért:))
Csak pici sima púdert tettem a szemhéjamra ujjal, erre maszatoltam egy kis színt szintén újjal, főznöm kellett nem volt időm vacakolni, de baromi kivi voltam:)
Nem is konkrét barna, inkább egy lágy füstös szín alakult ki így vékonyan maszatolva, most 3 órával később látom, kissé elkenődött, de tartós.
Enyhén fénylik, kevéssé csillog, hurrá, már hócipőm tele a csillámokkal..és még így bénán alkalmazva is jónak tűnik, szerintem minden szemhez passzol, magában is jó, füstös sminkhez pazar lesz, nyilván szépen kidolgozva vastagon szép barna lehet.
Előre vetítve ötös, de megjegyzem, kiakaszt, hogy nem volt teszter
Ez a barna..nagyon jó alapdarabnak tűnik:)

update: kicsit szerkesztettem, hogy ne legyen ömlengő
ma megnéztem reggeli fényben, és szuper, biztosan veszek még egyet későbbre, mert limitált sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

Előre vetítve ötös, de megjegyzem, kiakaszt, hogy nem volt teszter
Ez a barna..nagyon jó alapdarabnak tűnik:)

update: kicsit szerkesztettem, hogy ne legyen ömlengő

Yukkee

2013. június 14.

Müllerben lehet őket beszerezni. A barna nagyon szép sötétbarna, jól pigmentált ez is és a többi is. Nekem nagy kedvencem a Plant tha Planet szín szemhéjpúderben és körömlakkban is. De mindegyik nagyon szép:)

Itt írok is róluk pár szót: http://annmoment.blogspot.hu/2013/06/guerilla-gardening-szemhejpuderek.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol