Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Könnyen fixálhatod kedvenc körömlakkodat vagy a díszítő matricákat ezzel a fedőlakkal. Szuper gyorsan szárad, és hihetetlen fényt ad körmeidnek. Azonnal fixálja a körömlakkot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bearbunny

2020. július 14.

Egyetértek az összes előttem szólóval, aki negatívan értékelte. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Egyetértek az összes előttem szólóval, aki negatívan értékelte. Borzalmas.

Rozimozi

2018. március 11.

Valami nagyon félrement ennél a terméknél, egy cseppet sem szárad gyorsabban, sőt, akármilyen vékony rétegben kenem, még több ideig tart a száradása mint egy noname fedőlakknak. Ráadásul elég hamar besűrűsödött még úgy is, hogy fénytől elzárva, szekrényben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Bogyosgyumolcskertesz

2018. február 18.

Nekem nem volt buborékos a végeredmény, de semmivel sem gyorsítja meg a száradást, ha nem óvatosan kenem akkor elkeni az alatta lévő réteget. Biztos hogy nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

RCC

2018. január 8.

Buborékos akárhogy kenem és rettentő sokáig tart mire megszárad. Hónapokkal ezelőtt vettem, adtam neki pár esélyt, de nemrég kidobtam mert elkezdett beszáradni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

korono

2017. július 5.

Én is csak sajnálkozni tudok, hogy nem olvastam a véleményeket erről a "szuper" fedőlakkról. Sosem szárad meg és buborékos lesz a végeredmény. Pár használat után a kukában landolt nehogy még több esélyt kapjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Denny

2017. június 17.

Jobb lett volna, ha vásárlás előtt utánaolvasok, de sajnos nem így tettem. Ha utánaolvasok biztos nem adok ezért 600 forintot.
Elsőre szerintem iszonyat folyós, ha nem tudnám, hogy lakk, azt hinném víz van az üvegben. Mondjuk ez még nem is lenne baj, a sokk akkor jött, amikor mintás volt a körmöm, és rákentem, hogy lefedje. Az egészet elkente. A megszáradt lakkot(!). Ráadásul nem is száradt gyorsan.
Azért adtam neki még egy esélyt. Mondom biztos nem száradt meg teljesen a lakk. Most egy egész napot vártam, és csak azután kentem föl. Föloldotta! Föloldotta az egy napos megszáradt lakkot!
Ráadásul tényleg nem szárad meg. Egyszer zuhanyzás előtt 3-4 órával kentem föl, és zuhanyzás után megmaradt rajta a vízsugár nyoma.
És ami nekem a legérdekesebb, hogy teljesen színtelen volt, amikor megvettem. Most meg enyhén fehéres, olyan "zavaros", fingom nincs hogy mondják ezt. (Gondolom a föloldott lakk lehet, ami az ecseten volt, de nem is használtam fehér lakkal. Rejtély.) Ellenben nekem pont megfelelően fényes, ezért kap egy csillagot. Amúgy még azt se nagyon érdemelné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Bernike

Korcsoport: < 18
2017. május 28.

Csodaszép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 28.

Csodaszép

Guppi

2017. április 8.

Elolvashattam volna a vèlemènyeket, mielőtt megvettem. A legkevèsbè sem szárad gyorsan, sőt... Boborèkos lesz, ezáltal a vègeredmèny csúnya.
Igazából azèrt döntöttem emellett, mert átlátszó az üvege, szemben a korábbi essence fedőlakkommal, amin a papírja/fóliája miatt nem látszik mennyi van benne. Kár èrte. Egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

EvaCs

2016. november 11.

Mivel az essence BTGN fedőlakkja megszűnt gondoltam maradok a márkánàl és kipróbálom ezt.. Hát csak annyit mondhatok hogy ég és föld..
Már elsőre sem voltam vele megelégedve de tegnap alvàs előtt 2-3 órával csináltam meg a körmeimet, 2
réteg, semmi extra és ez a quick dry. Szépen csillogtak, gondoltam most jó lesz aztán mikor reggel felkeltem és a
bal kezemen az összes körmöm és a jobbon 3 köröm párnanyomos volt..

Hát köszönöm
szépen ez nem.. Most a lábamra tettem, hátha ott megmarad, ha nem akkor kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

bal kezemen az összes körmöm és a jobbon 3 köröm párnanyomos volt..

Hát köszönöm
szépen ez nem.. Most a lábamra tettem, hátha ott megmarad, ha nem akkor kuka..

CupcakeQueen

2016. november 10.

Egyetértek az előttem szólóval. Borzalmas, még hogy gyorsan száradó. Inkább egyáltalán soha meg nem száradó fedőlakk nevet adnám neki. Tényleg buborékos lesz és még csak nem is mondanám fényesnek se. Kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)