Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fokid1

2016. szeptember 8.

Én eleve azért vettem meg, mert gondoltam, hogy nagyon visszafogott kis pirosító lesz, úgyhogy nekem nem csalódás. Nagyon fehért bőröm van konkrétan világítok a sötétben, és minden pirosító túl harsányan néz ki rajtam, ez egy nagyon finom kis rózsaszínes fényt ad a bőrömnek, amit nagyon szeretek valahogy elegánsabban érzem magam tőle, úgyhogy nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

magdus.kis

2016. április 11.

Nekem pont amiatt tetszik, ami miatt az előttem szólóknak nem. Nem igazán szeretem a pirosítókat, és eddig ahányat használtam, mindegyikkel az volt a bajom, hogy nagyon erős színük volt. Ebből bátran felvihetek, mert nem kapok erős színt. Lágy rózsaszínes pírt ad. Nagyon szeretem. Természetesen értékelem, hogy szupercsini a csomagolás.

Update: Nekem továbbra is nagy kedvencem. Halvány rózsaszín színt ad az arcomnak, tavasszal ez méginkább tetszik. Biztosan vennék még belőle, ha nem lett volna limitált kiadás. Na mindegy. Egyébként az is biztos, hogy aki az élénkebb pirosítókat kedveli, annak ez nem felel meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

LBN

2015. december 1.

Pigmentáltsága 0. DE! Tökéletesen ideális agresszív alapozókon. Ha a 24 órás alapozóra viszem fel (amitől amúgy úgy néznék ki mint egy szobor), akkor érvényesül szépen ez az árnyalat, de akkor is tövig kell erőltetnem az ecsetet, viszont így pont az az árnyalat, amit magamnak kerestem. Kár érte, talán ha valami jobb márka magára venné ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

kincsö

2015. október 29.

Sajnos a pigmentàltsàga 0 !!! Ez ìgy maximum dìsznek lesz jò .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Sajnos a pigmentàltsàga 0 !!! Ez ìgy maximum dìsznek lesz jò .

laracroft

2015. október 28.

Óóó jajj. Megvettem, mert nagyon tetszett a csomagolása és a színe is, de én akárhogy próbálom magamra erőszakolni, nem látszik semmi. De konkrétan SEMMI. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.