Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Limitált kiadás

pluca

2016. május 13.

Nagy kedvencem, már többször vettem újra, minden nap használom. Barnám van, szép a színe, könnyű felvinni, de nem túl krémes, pont jó. Tény, hogy vastag, szép vékony vonalat nem könnyű vele húzni, de akinek a vastagabb tetszik, annak szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

szilvion

2016. január 17.

vastag, én nem tudok vele dolgozni. lehet, hogy más igen, így 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

vastag, én nem tudok vele dolgozni. lehet, hogy más igen, így 2-es.

Antioxidánsok: Tocopherol