Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 január-februári trendkiadás.

lilielli

2014. április 4.

350 Ft-ért vettem leárazva. Megérte, és a Today /Penny-s/ körömlakklemosóval viszonylag könnyen el lehet távolítani a csillámokat is. Sokszor használtam már, de most mintha besűrűsödött volna. Amúgy a lakkokat tartóssá teszi. Mondjuk, ha mosogatok gumikesztyű nélkül, hamarabb lepattog. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

melindae

2013. október 13.

Tetszik ez a körömlakk. Magában is szépen mutat és bármelyik más körömlakkomon is, pláne, hogy jóval meghosszabítsa a tartósságukat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Egy kedves bloggerina segítségével sikerült belőlük megszereznem hármat, azóta is a kedvenc glitteres fedőlakkjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Atyna

2013. július 15.

Gyönyörű... egy kis alapszínre festettem rá és pazar.
Igaz más technikával kell festeni, mint ahogyan eddig megszoktam. Apró "pepecselő" mozdulatokkal, hogy a csillámot egyenletesen juttassuk fel a köröm felületére.
Hátrány, hogy lassan szárad, de a szalon minőségű látvány kárpótol.
Rendkívül tartós!
Kiváló minőség!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 15.

Gyönyörű... egy kis alapszínre festettem rá és pazar.
Hátrány, hogy lassan szárad, de a szalon minőségű látvány kárpótol.
Rendkívül tartós!
Kiváló minőség!!!!!

timity

2013. május 31.

Mindent szeretek, ami csillámos, főleg ha még tartós is! Ez az! Szinte lerobbantani sem lehet a körmömről..Ha gyorsan szeretnék valami nem mindennapit, akkor egy sima átlátszó lakkra is tökéletes. Mondjuk még magában is, mert nem színezi el a természetes körömlemezt. A legjobb essence lakk! Nem vagyok a márka híve, de ami jó, az jó. Jár neki az 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

reku87

2013. március 7.

A piroson kívül mindet megvettem, sajnos, azt nem kapni nálunk. Nekem tetszik mind a 3, feldobják az egyszerű manikűrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

sheeni87

2013. február 10.

Vaterán láttam belőlük, mivel nem hozzák be hátha érdekel valakit... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Vaterán láttam belőlük, mivel nem hozzák be hátha érdekel valakit... :)

terke29

2013. február 9.

Jéé,most látom,hogy őket külön feltették...Na róluk írtam a lakkoknál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.

Jéé,most látom,hogy őket külön feltették...Na róluk írtam a lakkoknál..

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000