Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kresztarahel98, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. április 1.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A tökéletes alap a hosszantartó és hibátlan sminkhez. A 20-as faktornak köszönhetően véd az UV-sugárzástól, míg a vitamin komplex hidratálja és táplálja a bőrt. Ugyanakkor láthatóan finomítja a pórusokat, és a könnyű textúra optimálisan előkészíti a bőrt az alapozáshoz és a púder textúrákhoz. A primer a pipettának köszönhetően tökéletesen adagolható.

vlvtnrbbt

2020. szeptember 16.

Fura szaga van. Ad egy jó alapot, amin egy kicsit könnyebben el lehet oszlatni az alapozót. de azt nem tudom eldönteni, hogy tartósabb-e a sminkem tőle, mert az alapozó amit használok, önmagában is kibír egy teljes napot. A tág pórusaimmal meg nem csinált semmit. Viszont hidratál, és van benne fényvédő is. A pipettás megoldás is szimpatikus.

Update: elég gyorsan elfogyott, ráadásul nem elég hosszú a pipetta, az üveg aljáról nem tudja felszippantani. Ezért ki kell ütögetni belőle. Ha váltanának tubusos kiszerelésre, imádnám, de ez így elég kényelmetlen.

Update2: azóta újravettem, mert ár-érték arányban a drogériás primerek közül ez tetszett a legjobban, de a pipetta még mindig botrányosan rövid, tényleg úgy kell kiütögetni a primert az üvegcséből, vagy kitunkolni... Mégegyszer biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Aquariusgirl

- nem lehet szépen eldolgozni, én fehér maradtam utána,
- ragad
- és még fénylik is.
KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Nekem nem jött be, pedig az előttem nyilatkozók szépeket írtak róla:
- és még fénylik is.
KUKA

cshrs

2020. június 14.

A dmben egy primert kerestem, ami egy kis korrektorral kiegészítve lenne a kis egyszerű nyári sminkem az arcomon. Nézelődés közben ezen akadt meg a szemem, mert szeretem a pipettás kiszereléseket és amikor megláttam, hogy hidratáló hatású és spf 20 is van benne, rögtön tudtam, hogy ez jön velem haza.
Szerintem sajnos már mások felbontották az üzletben a termékemet, ezért nem volt tele, de szépen letörölgettem és lefertőtlenítettem amennyire csak tudtam, bár eléggé kiábrándultam a kipróbálásból. De milyen jól tettem, hogy nem adtam fel! Ez nekem egy olyan fényvédőnek tűnik, aminek nagyon kellemes állaga van és még szebbé is teszi a bőröm. Amiért ilyen naptejes, ezért eléggé fénylik tőle az arcom, de korrektorozás és egy kis púder után már nekem tökéletes is az eredmény, mert természetes fényt ad a bőrömnek, így a highlighter sem hiányzik.
Alapozó alá még nem próbáltam, de szerintem ott sem lesz vele probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Alapozó alá még nem próbáltam, de szerintem ott sem lesz vele probléma.

tara95

2020. május 15.

Mint primer nem az igazi, mint fényvédős könnyed hidratáló bizony az! Ha csak pár órát volt rajtam smink, akkor nem kezdek bele a nap közepén az esti rutinomba, hanem dupla lemosás, hidratáló és ez a fényvédő. Arra tökéletes, hogy ne a drága koreait pazaroljam, de nyugodt szívvel tudjak menni pl futni, a kertbe, vagy csak a házban tenni-venni. A vízhiányom nagyon szereti, kellemesen hidratál, könnyen és gyorsan becuppan, ennyi pénzért erre a célra ajándék.

Up: a csomagolása valami átok, kitéptem a pipettát a helyéről és úgy használom minden nap a szemem alá, hogy az ujjam rajta tartom az üveg száján és összerázás után pont elég marad rajta. Miért nem képesek egy tubusba átrakni?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

JVica98

2020. április 11.

Szerintem egész jó kis primer, hidratál, szép rajta az alapozó, tetszik, hogy van benne fényvédő 🙃 igazából nem tud semmi pluszt, de alapvetően amit ígér, szerintem jól teljesíti :))
Viszont a csomagolása miatt -1 pont, mert eléggé sűrű a cucc, ami benne van, és a pipettával kb ki kell erőszakolni belőle.. 😀 tehát örülnék, ha valami más megoldása lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

kittihnl

2020. március 18.

Eddig is el voltam primer nélkül, ezután is el lennék, viszont a fényvédőmtől állandó jelleggel vonakodok, sajnos. Alternatív megoldásként kerestem fényvédős primert, így akadtam rá. Valóban hidratál, szépen illeszkedik az arcápolásom többlépcsős rutinjába, nem kukacosodnak el a dolgok, szépen beszívódik, jól kenhető rá az alapozó, így én meg vagyok vele elégedve. Az arcbőröm kellemes, egységes a primer és az alapozóm után. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

kresztarahel98

2019. december 12.

Drogériás viszonylatban nagyon jó kis primer :) Hidratál és ad egy enyhén ragacsos alapot.
- 1csillag mert a pórusaimmal nem sok mindent kezdett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

- 1csillag mert a pórusaimmal nem sok mindent kezdett

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Kaolin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.