Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Krémes állagú, halványrózsaszín szemhéjalapozó, mely fényesebbé, intenzívebbé és tartósabbá tesz minden szemhéjfestéket.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Lovaslany
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: személyes átvétel bárhol a H8-as hév vonalán, egyéb lehetőség megbeszéltek szerint (saját költségre)

Lovaslany

2021. január 29.

Sajnos valamelyik összetevője irritálja a szemem, de úgy hogy utána órákon át könnyezik. Emellett hatása nincs sok, még egy korrektor is jobb alapot ad a sminkemnek, mint ez. Mivel a felső szemhéjam szinte teljesen rálóg a mozó szemhéjamra, így nekem egy sokkal hatásosabb megoldásra van szükségem. Többet biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

L1ll4

2021. január 7.

Könnyed, kellemes állaga van, nem fed olyan erősen. Ha átpúderezem akkor bármilyen színt viszek fel rá nem látszik, halványabb mint nélküle. Ha viszont közvetlen rá viszem fel a színeket akkor tényleg élénkíti. A színeket összemosni, satírozni rajta szinte képtelenség, úgy marad ahogy először felkerült a szemhéjpúder. Ami az egyetlen mentsége, hogy nagyon tartós, nekem mindig nap végéig a helyén maradt ugyanolyan intenzitásban a sminkem, ezért megéri használni. Összeségében nem rossz, megszokható a használata, de nem a mindennapi sminkem darabja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

aalexaa

2021. január 6.

Teljesen jól teszi a dolgát, nekem jobban bevált, mint az agyondicsért tégelyes rdel young. Olcsó, sokáig elég, jól működik, nekem más nem is kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

ildi95

2021. január 2.

Nagyon hasznos kis cucc. Megfelelő alapot biztosít, de óvatosan kell feltenni, mert sok anyagot tartalmaz az ecsetfej. Nagyon tartóssá teszi a szemhéjfestéket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

ziza27

2020. november 14.

Nagyon kevés kell belőle, mert nagyon terül a szemhéjon és azt is alaposan el kell dolgozni (ami amúgy az előttem szólóval ellentétben szerintem nehézkes), hogy vállalható legyen. A színeket szépen élénkíti, jól megtapad rajta a szemhéjpúder, de tényleg nehéz a színeket összesatírozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

lenochka

2020. november 4.

Kellemes világos árnyalata van. Az állaga nagyon könnyű, és jól eldolgozható. Az Alverde szemhéjalapozójához képest valamivel talán folyékonyabb az állaga, de közel sem mondanám folyósnak.Szerintem nagyon szépen kihozza és meg is tartja a színeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Queen16

2020. június 11.

Már 1-szer vettem újra, ezt használom minden szemsminkemhez alapul,és egy por puderel fixalom,majd joheg a szemhejluder tus stb, önmagába nem látszik tehat kevés, jol elfedi az ereket, meg szep alapot ad, ha nem találok jobb szemhéjprimert akkor marad ez egyenlőre de azért tuti van jobb is, de nem rossz termék nem túl drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Talus

2020. március 5.

Reménykedtem...nulla...sőt.
Elmászik tőle a szemhélypúder,megül a redőkben,pedig azét vettem,hogy majd ettől nem.Ezenkívül amiért kapta a "sőt"-öt..felkenem és enyhe égő érzést vált ki a szemhéjon.Szóval kuka.Teljesáron vettem sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Reménykedtem...nulla...sőt.

mamendesz

2020. február 6.

Nemhogy a színt nem teszi intenzívebbé, de nulla tartóssága van. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

ZANNAH

2019. december 17.

Jól működik és árban is jó szemhéjalap .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Jól működik és árban is jó szemhéjalap .

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.