Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Extrém volument adó, intenzív barna színű szempillaspirál.

Makk Zsuzsó

2019. március 10.

A nevével ellentétben semmi extrémet nem csinál a pillákkal, azon kívül, hogy valamennyire befogja. Hosszítani nem hosszít, dúsítani sem dúsít, és vigyázni kell, hogy ne legyen sok festék a szilikonkefén, vagy inkább rücskös szilikonrúdon, mert akkor kegyetlenül összetapasztja 3 csimbókba. Ha ezt sikerül kiküszöbölni, akkor egész elfogadható, hétköznapi sminket lehet csinálni vele. Átlagosan tartós, viszonylag könnyen le is jön (én Mixa kétfázisú lemosót használok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

pilleriin

2018. december 19.

Nem vagyok egy profi sminkes de minden nap használok szempillaspirált...na ezt nem sikerül sehogy sem felvinni normálisan. Hiába húzom le a felesleget, folyik össze-vissza, tapad, ragad, póklábszempillát csinál és kenődik. Kettétörte a szívem, mert úgy örültem neki, hogy barna. Nagyon nagy NEM. Nem a volume a crazy, hanem én amikor ezt reggel kapkodva még le kell mosnom mert összeállt.

Update: kicsit sűrűsödhetett az állaga és hozzá is szoktam, nagyon óvatos használat mellett tartós eredményt lehet kapni, és nem pereg ezért megérdemel 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

random

2018. november 16.

nem régóta van meg, de eddig összességében elégedett vagyok vele. a színe tényleg elég közel áll a feketéhez első pillantásra, de mégis barna, ezáltal sokkal kevésbé "rikító", mintha fekete spirált használnék (a szemhéjtusomat egy ideje barnára cseréltem, és gondoltam, ha már lúd, legyen kövér, machy-machy, vesszen a fekete spirál is). a dúsító hatása azért nem "crazy" meg "extreme", de hétköznapra megfelelő, és hál'istennek nem hosszabbít túlságosan (vagyis nem keni össze a szemüveglencsét, yay). a festék állagra egész jó, nem túl folyós, de nem is száraz. és akkor elérkeztünk a gyenge ponthoz, a spirálfejhez, és ehhez kapcsolódóan a felvitelhez. én kimondottan szeretem a szilikontüskéseket, de ez rettenetesen sok festéket vesz fel, (gondolom túlságosan széles a tubus szája), és így nagyon nehéz vele dolgozni, mindenhol képes kikötni, és tapaszt is, de ezt egy szempillafésű orvosolja. tartósságra egész jó, munkanapot kibírja. és nem merevíti meg a pillákat, ami egy hatalmas plusz nekem. szóval igazából jó, de távolról sem tökéletes. kis jóindulattal 4-es, és remélem azért kitart egy 4-6 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

tara95

2018. november 4.

Először a p2 márka spirálját vettem meg, viszont már vagy nyitogatták előttem, vagy nem tudom, de nagyon szárazkás volt a festék, amit az aloe zselém is csak ideig-óráig tudott orvosolni, illetve egy kis könny hatására azonnal megadta magát.

Tehát limitált kiadásban megvettem ezt, a szilikonos kefe ellenére, amiket nagyon nem szeretek. A festék folyós (úgyis fog száradni), de szépen eloszlatható, kicsit még ügyeskedni kell, hogy ne tapasszon, de egy tiszta kefével orvosolni lehet. Szép sötétbarna, egész nap tartós, nem pereg, ha összekenem magam, akkor is szinte azonnal nyom nélkül el tudom távolítani.

Egyetlen kifogásom van ellene, hogy nem kapom meg a szilikon miatt azt a természetes, elegáns, szofisztikált spirál hatást. Ez picit erősebb, ami nem baj, örülök így is neki, de aki már próbált jobb darabokat, az tudja, hogy milyen a szinte láthatatlanul-látványos hatás. Összességében ennyi pénzért szuper.

Sajnos le lell pontoznom, egyszerűen borzalmas ez a kefe. A festék jó, így el fogom használni egy másikkal, de vicc kategória ez a fajta kialakítás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

vargareka29

2018. október 25.

Nagyon szeretm tartós, még úszást is kibírja kicsi elmosdással, viszont sajnos szinte fekete és nem barna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

anna22

2018. október 7.

Én csalódott vagyok, minden szempontból. Nem illünk össze, illetve alig látom barnának, csak ha nagyon koncentrálok, különben feketének tűnik, annyira sötét.
A kefe borzalmas, nagyon sok festéket rajta hagy a tubus szája, és szinte nincs kiálló szála, konkrétan egy úthenger.... Más kefével használható a festék, nincs vele formulában gond, de azért én barnábbra számítottam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!