Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Szempillaspirál az extrém módon ívelt és dús pillákért. Csavart kefével és mélyfekete krémes textúrával.

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Martu0508

2019. január 13.

Az èrdekes kefèje miatt vettem meg ès vegyes èrzèseim vannak ezzel a termèkkel szemben. Azèrt váltottam le az előző szempillaspirálom, mert az tapasztott ès hamar pergett. A tartòsságával nincsen problèmám, azonban ha a kezemet mozgatom csak, ez is tapaszt, viszont ha a kefèt forgatom, nem csinál olyan szèp szempillákat. A tubus elèg szűk, ìgy a feleslegea festèket nem lehet eltávolìtani ròla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

ferenczifanni

2019. január 9.

Baromi nagy a keféje, ezért én mindig csak második réteg gyanánt viszem fel őt, első réteget általában az Essence Lash Princess rózsaszín csomagolású szempillaspirálja adja, utána mehet rá ez és bummmm, tartós, szép, hosszú, ívelt, viszonylag szétválasztott pillák:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

violavoncydonia

2018. október 13.

Nagyon hosszú és viszonylag sűrű pilláim vannak, de ettől függetlenül kifestésük nélkül nem látványosak. Minden 3. hónapban más spirált használok mert egyik sem tetszik eléggé. régen haználtam Lancome-okat meg Mac-et de már sajnálom rá a pénzt. Egy hete vettem ezt a spirált a Müllerben, ahol az Essence pultnál SEMMIBŐL nincs Tester. Nem is akarnék kipróbálni semmit, de legalább a kefét szeretem megnézni, meg a festék állagát. Hát nem tudtam, ezért mivel egy értékelés sem volt róla sehol a neten, gondoltam milyen izgi, megprónálom. A csomagolásán azt ígéri, hogy liftingeli- tehát felemeli apillák ívét. Csodák csodájára valóban ez történik. Mintha egy suhintással göndörítve és festve lennének a pilláim, a szemöldökömet csikizik! A keféje hatttttttallmas és furi de nekem tetszik, kicsit bénázom vele néha és nem a legtartósabb a világon de azért szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!