Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

"Az I love extreme szempillaspirál vízálló “kistestvére”, a sportolók és vizisport kedvelők számára! A textúra ultra-fekete pigmentekkel minden egyes pillát befed és az extra nagy kefének köszönhetően dúsít is egyaránt. az igéző szempárért – nemcsak a nyári időszakra!"

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Bonn1e

2020. május 28.

Ez valami borzasztó, pláne ennyi pénzért. A keféjét nem szeretem, de ami jobban zavar, hogy borzasztóan nehéz lemosni, szétdörzsölöm a szemem, mire lejön, akár olajos sminklemosóval, akár micellás vízzel "esek neki". A megszokott, jelentősen olcsóbb spirálom is van legalább ennyire vízálló és pigmentált, mégis azt gond nélkül le tudom este mosni, anélkül hogy tönkretenném a bőrt a szemem körül. Ezt viszont 3 használat után kidobtam a francba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

kiraelek

2020. március 19.

Nekem nagyon nagy csalódás! Szerettem az Essence spirálokat.. eddig. Böhöm nagy keféje van, megvan már hónapok óta, és így is rengeteg rajta a festék, csomósít, maszatol... nagyon nem. Nagyon nagyon nem vált be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Black Fairy

2020. január 26.

Általában jobban kedvelem a szilikonkeféket, de nem okozott gondot ennek a használata sem, igazán kényelmes, könnyű vele bánni, a festék is viszonylag gyorsan rászárad a szempilláimra, szóval nem szoktam elpislogni. A termék nagyon jó, hosszú, dús, göndör pillákat varázsol az én szerencsétlen ritkás pilláim helyére.
A tartósságában nem vagyok biztos. Nagyon tartós, nem kenődik, nem maszatolódik, nem folyik le egész nap, de a vízállóságát még nem teszteltem, és mikor átolajosodik a szemhéjam és a szemfestékem beleül a szemráncokba, ez a termék is beleül...Oké, általában addigra ÉN már amúgy is lemosnám a sminket, de ha valakinek olajosabb a szemhéja, el tudom képzelni, hogy mindenfele kenődik ez a termék is, annak ellenére, hogy "vízálló és tartós"...Lemosni könnyű viszont, nem kell annyira dörzsölni, hogy az ember szempillája is lejöjjön. :)

Tini korom óta nem használtam essence termékeket, mostanában kezdem újra felfedezni, hogy rengeteg nagyon jó minőségű termékük van (jobbak, mint 12 éve és nem sokkal drágábbak, mint 12 éve) és tulajdonképpen nagyon megérik az árukat, csak le kell küzdeni a "kinőttem a márkából" dolgot, meg ügyesen kell választani. :)
A Maybelline Rocketnak a nyomába nem ér ez a termék (azt a márkát már nem támogatom), és most pont vettem egy sokkal drágább vízálló spirált is, de el tudom képzelni, hogy ezt fogom újra venni, mert megfizethető és jó minőségű - a klasszikus kefén meg túl tudok lendülni. Örülök, hogy adtam még egy esélyt a márkának, az elmúlt fél évben ez a harmadik jó termékük, amit próbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

emmoshi

2019. november 29.

Kell neki egy kis idő még "beszárad" és nem vesz fel egy kg festéket de utána... WOW! Többször is azt hitték műszempillám van, olyan gyönyörűen dúsított. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

b5bea

2019. október 3.

Szinte mindig vízálló spirált használok, mert számomra sokkal tartósabbak, nem kell tartanom esőtől, vagy könnyezéstől, h szétfolyna az arcomon a festék. Ez a spirál ezt szuperül hozta is! Fél évig erőteljes fedés, pár napja kezdett el visszafogottabb lenni a hatása, mert lassan kifogy. Én kifejezetten szerettem, sosem potyogott, vagy kenődött el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

lujza17

2019. március 17.

Tavaly nyáron vettem meg, utazáshoz vízálló spirált kerestem. Nem sok reményt fűztem hozzá, de pozitívan csalódtam. Bár az első 2 hétben egy másik kefével le kellett szedni a fölösleges mennyiséget (a nagy kefe eleinte túl sokat visz fel), ez szépen lassan elmúlt, ahogy a festék kezdett száradni. A vízálló hatása is működött, még úsztam is vele. Fél évig használtam, remekül működött, szép, nagy, göndör pillákat lehetett vele elérni. Lemosni nehezebb volt, egy erős micellás víz kellett hozzá.
Összességében ár-érték arányban szerintem remek, nyárra kifejezetten jó választás. :) újra fogom venni ilyen esetekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Solya30

2019. február 11.

Jót nem igazán tudok írni erről a termékről. Kísérletezés képpen vettem meg, de szerintem egy nagy nulla. A keféje ormótlan nagy, sok festéket visz fel, összetapasztja a pillákat és pereg. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

aalexaa

2019. január 31.

Hasonló a véleményem, mint az előttem szólónak. Korábban a Get big! bízálló spirált használtam, nem mindennapra, hanem "tartósító" fedőrétegként eső, hó vagy kánikula idején, vagy ha nagyon hosszú napom lesz és kell a 100%-os tartósság. Ebből a termékcsaládból szerettem a feketét és a rózsaszínűt is, úgyhogy a másik vízálló helyett inkább erre esett a választásom. Hát, hatalmas hiba volt. Szép pillákat csinál, én legalábbis tudok vele bánni, de a tartóssága kritikán aluli. Ahhoz képest, hogy vízálló, pár óra alatt lekenődik az egész a szemem alá akkor is, ha semmi víz nem éri. Teljesen használhatatlan, ennél ezerszer tartósabb nem vízálló spirálok vannak ebben az árkategóriában is. Én kidobtam, másoknak pedig nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

engel

Korcsoport: >54
2019. január 29.

Mondanám, hogy ennyi pénzért megéri, de nem. A kefe rész jó, de a festék bűnrossz, ugyanis csomósodik, szempillán történő száradás után pedig pereg, beterítve a szem környékét, az arcot is. Egyenletesen felhordani nem lehet.Talán azért mert nagyon sűrű állagú a festék. Vízálló szempillaspirált használok már legalább 2 évtizede, de ilyennel még nem találkoztam. Viszont a szintén essence "get big lashes" vízálló szempillaspirált bátran merem ajánlani, ezt használom sok éve. Csak próbaképpen váltottam (illetve azért,mert nem kaptam a boltokban a megszokott terméket) az essence "i love extreme" vízálló spirálra, de a két termék között ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 29.

crminn

2019. január 15.

Véletlenül vettem ezt meg a nagy rohanásban, na meg mert ki akartam próbálni egy olcsóbb szempillaspirált. Az essence egy másik vízálló spirálját akartam megvenni, aztán valahogy mégis erre esett a választásom. És milyen jól tettem :) Utoljára talán tinédzser koromban használtam essence terméket, azóta valahogy mindig a sátántól valónak találtam 😂
A maybelline szempillaspiraljait használtam ezelőtt, amiből egy kedvencem volt, viszont az nem vízálló, a vízálló spiráljait végigpróbáltam, de borzalmasak voltak. Szóval megvettem, utánaolvastam itt és vegyes érzésekkel álltam neki használni másnap reggel. Aztán egy kellemeset csalódtam. Pókláb hatást nem csinál, az én apró szőke egyenes szempillámat tényleg hosszítja, dúsítja. A nagy kefe itt valahogy nem okozott gondot, ami nagy szó, tekintve hogy én a legkissebb kefével is képes vagyok harcidíszt húzni a szemem alá.. tartósnak tartós, de egy egyszerű sminkeltávolítókendő egyszerűen és maradéktalanul le tudja szedni. Összegezve ez egy nagyon jó alternatíva azoknak, akik például olcsóbb spirált vennének, de mégsem szeretnének haszontalan terméket megvenni. Biztosan van jobb spirál, de ez tényleg nagyon jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.