Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

"Az I love extreme szempillaspirál vízálló “kistestvére”, a sportolók és vizisport kedvelők számára! A textúra ultra-fekete pigmentekkel minden egyes pillát befed és az extra nagy kefének köszönhetően dúsít is egyaránt. az igéző szempárért – nemcsak a nyári időszakra!"

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
b5bea

2019. október 3.

Szinte mindig vízálló spirált használok, mert számomra sokkal tartósabbak, nem kell tartanom esőtől, vagy könnyezéstől, h szétfolyna az arcomon a festék. Ez a spirál ezt szuperül hozta is! Fél évig erőteljes fedés, pár napja kezdett el visszafogottabb lenni a hatása, mert lassan kifogy. Én kifejezetten szerettem, sosem potyogott, vagy kenődött el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

lujza17

2019. március 17.

Tavaly nyáron vettem meg, utazáshoz vízálló spirált kerestem. Nem sok reményt fűztem hozzá, de pozitívan csalódtam. Bár az első 2 hétben egy másik kefével le kellett szedni a fölösleges mennyiséget (a nagy kefe eleinte túl sokat visz fel), ez szépen lassan elmúlt, ahogy a festék kezdett száradni. A vízálló hatása is működött, még úsztam is vele. Fél évig használtam, remekül működött, szép, nagy, göndör pillákat lehetett vele elérni. Lemosni nehezebb volt, egy erős micellás víz kellett hozzá.
Összességében ár-érték arányban szerintem remek, nyárra kifejezetten jó választás. :) újra fogom venni ilyen esetekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Solya30

2019. február 11.

Jót nem igazán tudok írni erről a termékről. Kísérletezés képpen vettem meg, de szerintem egy nagy nulla. A keféje ormótlan nagy, sok festéket visz fel, összetapasztja a pillákat és pereg. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

aalexaa

2019. január 31.

Hasonló a véleményem, mint az előttem szólónak. Korábban a Get big! bízálló spirált használtam, nem mindennapra, hanem "tartósító" fedőrétegként eső, hó vagy kánikula idején, vagy ha nagyon hosszú napom lesz és kell a 100%-os tartósság. Ebből a termékcsaládból szerettem a feketét és a rózsaszínűt is, úgyhogy a másik vízálló helyett inkább erre esett a választásom. Hát, hatalmas hiba volt. Szép pillákat csinál, én legalábbis tudok vele bánni, de a tartóssága kritikán aluli. Ahhoz képest, hogy vízálló, pár óra alatt lekenődik az egész a szemem alá akkor is, ha semmi víz nem éri. Teljesen használhatatlan, ennél ezerszer tartósabb nem vízálló spirálok vannak ebben az árkategóriában is. Én kidobtam, másoknak pedig nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

engel

Korcsoport: >54
2019. január 29.

Mondanám, hogy ennyi pénzért megéri, de nem. A kefe rész jó, de a festék bűnrossz, ugyanis csomósodik, szempillán történő száradás után pedig pereg, beterítve a szem környékét, az arcot is. Egyenletesen felhordani nem lehet.Talán azért mert nagyon sűrű állagú a festék. Vízálló szempillaspirált használok már legalább 2 évtizede, de ilyennel még nem találkoztam. Viszont a szintén essence "get big lashes" vízálló szempillaspirált bátran merem ajánlani, ezt használom sok éve. Csak próbaképpen váltottam (illetve azért,mert nem kaptam a boltokban a megszokott terméket) az essence "i love extreme" vízálló spirálra, de a két termék között ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 29.

crminn

2019. január 15.

Véletlenül vettem ezt meg a nagy rohanásban, na meg mert ki akartam próbálni egy olcsóbb szempillaspirált. Az essence egy másik vízálló spirálját akartam megvenni, aztán valahogy mégis erre esett a választásom. És milyen jól tettem :) Utoljára talán tinédzser koromban használtam essence terméket, azóta valahogy mindig a sátántól valónak találtam 😂
A maybelline szempillaspiraljait használtam ezelőtt, amiből egy kedvencem volt, viszont az nem vízálló, a vízálló spiráljait végigpróbáltam, de borzalmasak voltak. Szóval megvettem, utánaolvastam itt és vegyes érzésekkel álltam neki használni másnap reggel. Aztán egy kellemeset csalódtam. Pókláb hatást nem csinál, az én apró szőke egyenes szempillámat tényleg hosszítja, dúsítja. A nagy kefe itt valahogy nem okozott gondot, ami nagy szó, tekintve hogy én a legkissebb kefével is képes vagyok harcidíszt húzni a szemem alá.. tartósnak tartós, de egy egyszerű sminkeltávolítókendő egyszerűen és maradéktalanul le tudja szedni. Összegezve ez egy nagyon jó alternatíva azoknak, akik például olcsóbb spirált vennének, de mégsem szeretnének haszontalan terméket megvenni. Biztosan van jobb spirál, de ez tényleg nagyon jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

CherryCoke

2018. augusztus 19.

Régóta úgy gondolom, hogy minden Essence termékek többmyire pénzkidobás, kivéve ezt a tartóssága miatt. Viszont 2 rétegben már megint tipik Essence olcsó hatás, ami egy buliban elmegy. Konkluzió, 3 napos techno bulikra ezt és semmi mást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Erisz11

2018. augusztus 14.

Én szeretem, hogy nagy keféje van, szépen hosszabbít is. Sajnos a festék kis csomókban hajlamos fennmaradni a szempillákon, bár csak közelről látszik, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Bogyo96

2018. március 11.

Bevált, jó ár-érték arány. Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon sok ragad a fésűre és le kell szedni a nagyját mert csak akkor lesz szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

allthemakeup

2018. március 4.

Egyik kedvem szempillaspirálom. Nagyon látványos, már egy rétegben is, de kettőben az igazi. Tartós, megbízható és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.