Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

"Az I love extreme szempillaspirál vízálló “kistestvére”, a sportolók és vizisport kedvelők számára! A textúra ultra-fekete pigmentekkel minden egyes pillát befed és az extra nagy kefének köszönhetően dúsít is egyaránt. az igéző szempárért – nemcsak a nyári időszakra!"

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cinti1011

2021. június 2.

Először a pozitívumokkal kezdeném. :) Szerintem megfelelően dúsít, én imádom az ilyen vastag ecsetes szempillaspirálokat. A színe is megfelelően fekete. (Ez így viccesen hangzik, de volt már olyan,hogy a fekete szempillaspirálom, inkább csak szürkének tűnt. :D) Vízállóságával sincs problémám, bár olajos szemhéjam révén, nem sok órára volt szükség,hogy felkenődjön a szemöldököm alá.
A negatívum pedig,hogy borzalmas lemosni. Egyszerűen semmi nem szedi le, pedig egy drágább fajta micellás vizet használok. Van,hogy 2 nap után is peregnek le még a kis darabok a szempillámról, ami persze a bőrnek se tesz jót.
Összeségében nekem nem éri meg, ezt az árat sem, mert a sok pozitív tulajdonsága, igazából minden második szempillaspirálra igaz ugyan ebben az árkategóriában, és mellé még le is tudja mosni az ember lánya. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

LadyDeath

2021. április 18.

Évek óta ez a kedvenc spirálom. 2 rétegben nagyon szépen dúsít és hosszít, nem tapasztja össze a pilláimat. Csak olajos lemosóval lehet leoldani, cserébe iszonyatosan tartós és bírja az izzadságot is. Rajtam jó pár koncertet is tökéletesen kibírt, pedig akkor nem volt kímélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Jelizz

2021. január 30.

hat igen sajnos sokszor olcso husnak hig a leve... tobbretegben hasznalom de semmi se latszott a szempillalaimon, nem vizallo kenodik. Es csomosit. Inkabb beruhazok egy dragabb termekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

L1ll4

2021. január 7.

5 csillag lenne, mert ez az első olyan vízálló szempillaspirálom ami tényleg dúsít, a keféje tökéletes, nem ragasztja össze a pillákat, de... Minden használatnál csípte a szemem és néhány alkalom után bőrirritációt okozott szemkörnyéken, pedig semmi másra nem voltam érzékeny eddig. Szóval végül kukában landolt, de sajnálom, mert nagyon jó termék lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Ejszakaikoboldmaki

2021. január 4.

Sürgősen kellett egy vízálló spirál, miután a kötelező utcán is viselendő maszk miatt a Lancome a szemöldökömtől a könyökömig kb elkenődött (amit ugye csak otthon vettem észre az egésznapos rohangálás után XD )
Erre esett a választás és nem bántam meg.
Szép pillákat csinál és valóban fentmarad. Este kicsit macerás lemosni emiatt, de simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Erre esett a választás és nem bántam meg.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 20.

Utálom, borzalom. Imádom a nagy keféjű spirálokat, de ez semmit nem csinál a pilláimmal, viszont amikor pislogok, legalább mindig összeragadnak az alsó és felső szempilláim, sose tapasztaltam még ilyet. Az meg 100% hogy ez nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Kifejezetten vízálló szempillaspirált kerestem, hogy esetleg a strandon is legyen rajtam egy iks valami, ami kibír egy vízbeugrást mondjuk. Azt meg kell hagyni, nem lett pandamaci szemem, de úgy összeállt a víz után a szempillám, hogy nagyon zavaró volt. A keféje túl nagy, nehéz használni, ráadásul a nap végére potyog is kicsit. Nem lesz kedvenc, de másik szempillaspirállal együtt használva második rétegként tényleg ad volument.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

poczeandrea

2020. július 1.

Imádom az essence spirál okát, de ez kifogott rajtam. Alapvetően hajlamos vagyok felkenni a szemhéjamra, de ennek a nem vízálló változatával pl nem (annak szilikonos keféje van). Ennek túl nagy a keféje. Majd próbálkozom meg vele, elsőre nem szerettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

JasmineK

2020. június 24.

Ennek a csomagolása már régóta nem ilyen, mint a képen van.

Egyébként én nagyon szeretem, évek óta nyárra mindig veszek egy ilyet. Olyan brutál pillákat csinál, nem csomósít, hanem szétválaszt, nem lesznek póklábasak a pillák! Tényleg vízálló, volt szerencsém fürdőben kipróbálni! Lemosni sem olyan nehéz, ha jó lemosód van! Viszont a hátránya, hogy tényleg nagyon hamar beszárad, de én csak nyáron a nagy melegben használok vízállót. 2-3 hónap felbontás után. De amúgy sem ajánlott fél évnél tovább használni egyet.

Aki szerint "ennyi pénzért", eddig mindig egy ezresért vettem max., bocs de akkor mennyi pénzért? Az alatt nem vennék terméket, max. a kínais lehet olcsóbb, de azt nem kenném a szememre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Ennek a csomagolása már régóta nem ilyen, mint a képen van.

gerbera12

2020. június 4.

nem rossz szempillaspirál, de konkrétan lehetetlen lemosni :D illetve pár használat után olyan mintha darabos lenne ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.