Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Égetett textúrájú szemhéjpúder fémesen ragyogó finish-el.

9 árnyalatban kapható

nico16

2016. augusztus 21.

jól pigmentált szemhéjpúder, mono kiszereléshez képest egész nagy mennyiségben, viszont csak az ujjaimmal tudom felvinni, ami elég érdekes hatást kelt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

tátombák

2016. augusztus 8.

Figyelemreméltó, hogy 4 g terméket kapunk (összehasonlításképpen: az I<3nude kollekció 1,8 g, a klsszikus mono 2,5 g), szóval tagadhatatlan előnye, hogy ha valaki megtalálja a szerelemét, és vesz belőle egyet tartalékba, élete végéig elkíséri a szín :) Én pont ezért sokkal inkább a monokat részesítem előnyben a palettákkal szemben.
Toffe fairy (én inkább az aranyat látom benne) és Browntastic (a képen) az enyém. Ujjal tesztelgetve brutális színük van, alig vártam, hogy élőben is bevethessem őket, de nekem sajnos csalódást okoztak. Hiába a szuper pigmentáció, ecsettel nekem valamiért nem működnek. Applikátorral jól előjön a szín, de az sajnos nem alkalmas a finomabb árnyalásokra. Tartósságuk nem kiemelkedő, ennél tud jobbat az Essence.
Az állaguk inkább krémes, mint por. A régi Essence Metal glam szemfesték után jöttek be ezek, most megszűnnek, és megint egy új metál vonal. Nem siránkozok, kifutóban vettem akciósan, nem rossz, de teljes árat nem ér, van ennél jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. július 27.

Imádom! Én 04 toffee fairy nagyon büszke gazdája vagyok. Fantasztikus piszkosrózsaszín egy kis arany beütéssel. Magasan pigmentált és tényleg metálos hatású. Csak azt sajnálom hogy nem vettem többet 350 forintért :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 27.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, C12-13 Alkyl Lactate, Hydrogenated Polydecene
Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20