Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. július 13.

Használható önmagában vagy szemfesték alá: az új szemhéjfesték alap minden megjelenést ragyogóvá tesz.

tátombák

2018. augusztus 11.

Önmagában nem használnám, az állaga szemfestékalaphoz méltón ragacsos, és kívánja, hogy kenjek rá valami port :) A színt szépen felerősíti, egy munkanapot kibír a sminkem. Kifuttatáson vettem nagyon olcsón, nagy kiszerelése van. Megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

katuc77

2017. augusztus 30.

A kiárusításon láttam meg, és mivel már volt a márkától szemhéjalapom, amivel elégedett voltam, gondoltam, hogy ez sem tudhat kevesebbet :)
Nagyon jól teljesít, szépen és tartósan megfogja a szemhéjpúdert. Még a nagy kánikulában sem gyűlik össze a nap végére.
Szép szaténos fénye van, így én időnként a szemöldökcsont alá is szoktam tenni belőle. Mióta megvan csak ezt használtam, az előző szemhéjalapomat egy kicsit parkoló pályára tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

dendi

2017. augusztus 29.

350 forintért vettem, nem számítottam igazából semmire, de úgy gondoltam ennyiért nem lőhet az ember annyira mellé. Tesztelésként aznap használtam amikor elmentem a Sziget fesztiválra, fél 3-kor kentem fel délután, majd hajnalban 4-kor mielőtt lemostam néztem rá először és egyszerűen hihetetlen, de ugyanolyan volt minden a szememen mint mikor megcsináltam (pedig elég olajos a szemhéjam). Nagyon örülök, hogy megvettem, azóta is használom. Teljes áron is megéri szerintem. Mellesleg szép fényes finishe van, szeretem szemhéjárnyalóként is használni (pl. inner corner). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Syub

2017. augusztus 2.

ár érték arányban szerintem jó. eléggé olajos a szemhéjam és igy is kibirt 8 órát anélül, hogy megültek volna a festékek a redőkben bár a szinek halványodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.