Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyrktlin, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

hdori23

2018. április 4.

Nekem bejött mind az állaga mind a tartóssága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Nekem bejött mind az állaga mind a tartóssága :)

verona997

2018. március 22.

nekem a világosabbik volt meg gyorsan megszárad 2-3 rétegben is felvittem hogy szép szint érjek el vele de nagyon gyorsan lekopik másnapra már a fele lekopott..nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Nikolaj

2017. december 29.

Már nem emlékszem melyik, de egy sötétbarnás árnyalat volt meg, amit imádtam. De a többi lassan szárad, max 2 napot bír és csíkoz, pattog, csúnya...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

potimano

2017. május 31.

Szörnyű, nem is tudom mit gondoltam, mikor megvettem.
10-es árnyalat, "nude sweet nude" árnyalatban van meg és egy buborékosodó katasztrófa. Próbáltam két különböző alaplakkon, magában, két rétegben, három rétegben, más szín fölé, sehogy nem sikerült felkenni anélkül, hogy ne lett volna buborékos. Szuper nagy csalódás mert a színe nagyon tetszik az üvegben, de így egyszerűen képtelen vagyok használni mert vállalhatatlan.
Ha nem is buborékosodna, akkor is egyszerűen nem esztétikus a felvitele, nem tudom maga a lakk vagy a metálos hatása miatt, de nagyon csíkoz, ha meg többször megyek rá az ecsettel, akkor természetesen instant buborékok.
Árban kedvezőbb és minőségben klasszisokkal jobb a Moyra körömlakk, Essence lakkok helyet színesen ajánlom azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Szörnyű, nem is tudom mit gondoltam, mikor megvettem.

anna22

2017. március 16.

Nem szeretem a nude lakkokat, de rájöttem, hogy bizonyos mintákhoz kelleni fog, úgyhogy még bespájzoltam! :D
Szép nude lakkok, nem az, nem volt gondom velük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Szép nude lakkok, nem az, nem volt gondom velük. :)

guppi666

2016. november 20.

11 nude, dos, tres! van meg. Én imádom, tökéletes barna szín. Picit híg, de ha erre figyelek, akkor nem folyik el, hanem szépen terül. 1 réteg is szép, de 2 az igazi. Tartós is, szép a fénye is, rosszat nem tudok rá, jobban szeretem a the gel állandó szortimentnél!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

though

2016. október 24.

05 pure soul árnyalatról a véleményem: írtó lassan szárad (röpke pár óra), és baromira csíkoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

tátombák

2016. október 3.

Először az I'm lost in you árnyalatot vettem meg. Hirtelen felindulás volt, nem vagyok az a "körömlakkos lány", évek óta francia manikűrt csinálok magamnak, és mást már el sem tudok képzelni. Másokon tetszik a nude lakk, gondoltam kipróbálom. Ahhoz, hogy olyan színt érjek el, mint ami az üvegcsében van, több rétegben kell felvinni, de nem igazán tetszik. Feltettem eladásra, ha valakinek tetszik, szívesen odaadom :)

Itt szereztem a Pure soul árnyalatot. Önmagában több réteg kell, és a franciámmal is jól mutat fedőként. Üvegben van egy kis gyöngyházas hatása, de felkenve nagyon minimális.
A két szín átlagolva kap egy 4est, mert akciósan jó ár-értékben volt, és a minőségükkel sincs bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

KisHeni

2016. augusztus 20.

A 11 nude, dos, tres árnyalat van meg, imádom szép csokibarna színe van és bőven elég egy rétegben felvinni úgy is tökéletes a fedése. Most csupán 350 ft-ért lehet megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

JenniferB

2016. augusztus 20.

Kedvenc nude árnyalataim ebben az összeállításban vannak. Most 350Ft-ért lehet hozzájuk jutni. Egy rétegben csak egy leheletnyit látszik, kettőben már jó. A csomagolását kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide