Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk

anna22

2017. március 16.

Aaaaaaaa, szerelmeim. :3 Mind gyönyörű és halljátok. Kis szemcsék vannak benne, emiatt nagyon különleges homokhatás, de nem érzed a kezeddel, csak szemmel látható. Imádom. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

nobosz

2016. szeptember 21.

Kezemen műköröm van, ezért egy ideje nincs szükségem körömlakkra. Nyáron lábkörömre vettem a 48 so in love rózsaszínes nude árnyalatot.
Ez a szín állt a legközelebb a keresett nude-hoz. Szeretem az essence lakkjait, nagy szín választék, nem túl drága és a csomagolásuk ergonomikus.
Szerintem attól porcelains, hogy pici homokszerű szemcsék vannak a lakkban. Nekem bevált, simán kibírta a két hetet pedig közben 6 napot tengernél is jártam. "Csodaszer" titulust tőlem körömlakk nem kap, de attól még teszi a dolgát és meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

krtzizi

2016. április 20.

Nem ez lesz a kedvenc körömlakkom. Én a 49 blue symphony-t vettem meg. A boltban nem tűnt annyira kékesnek viszont a körmön enyhe babakék színe van. Az essence körömlakkokra jellemző tulajdonságokkal rendelkezik. Gyorsan szárad, közepesen tartós. Viszont semmi különlegessége nincs, mint a többi I love trendses kiadásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide