Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 389-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 389

"Az I ♥ TRENDS “the metals” körömlakkok úgy festenek a körmödön, mint a folyékony metál. Csillogó ezüst, elragadó pezsgő, hippi pink, élénk lilás-szürke vagy zöld színek közül választhatunk. A hosszantartó, metál manikűr garantált a speciális formulának köszönhetően."

Ár: 389 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Eszter88

2018. március 5.

Az eddigi legnagyobb kedvencem. A sima fémszürke annyira eredeti, hogy valóban úgy néz ki, mint egy durva ezüstös felület. Annyira jól néz ki, hogy teljesen mindegy, ha két nap múlva már kopni kezd, újrekenem és minden happy. A hatodik üvegcsét nyűvöm, az örök újravevős lakkom. Beszereztem belőle még 2 plusz darabot, nehogy egyszercsak már ne legyen!

Könnyű vele dolgozni, nagyon jól fed, fedőlakk nélkül kb 2 napig bírja, de egy sima laktól többet nem várnék és azt sem tartom épp jónak, ha valami nagyon rágyógyul a körmeimre. talán nem egészséges annyira. Nekem visszataszítónak hat a gél alatt elcsúnyuló köröm, jobb az, ha nem tapad túlzottan rá holmi.

Egységes krómos hatást nem szabad várni, ez annál természetesebb és durvább fém, de mégis így lesz visszafogottabban vagány. Meglepő, de ebből az ezüst nem csak divatos vagy látványos, de szép is. A többi nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Nekem a mályvás-rózsaszínes van meg. Gyorsan szárad. Megfelelő alaplakkal, fedőlakkal használva tartós is. Kb. 5 nap. A metál lakkokról általánosságban elmondható, hogy hamarabb "mennek tönkre", mint a sima lakkok. Ez más márkák termékeire is igaz. Én egyáltalán nem találom olyan borzasztónak, mint az előttem szólók. Más márkák metál/duocrom lakkjai kb. 4 órától 1.5napig birják pattogzás, felgyűrődés nélkül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Krivszi

2017. július 28.

A zöld van meg. Egyáltalán nem hosszantartó, legalábbis kézen. Hihetetlen, hogy mennyire pattog le. Lábon nagyon sokáig marad meg. Csak a színe+ láb miatt 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

liliana26

2017. július 22.

Nekem a 33 rose beats árnyalat van meg. Csalódás! Könnyű felkenni, jó a pigmentáltsága, gyorsan szárad, viszont gyorsan is pattog le! Másnap már csak a körmeim közepén van lakk! Szörnyű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Luna11

2017. április 18.

A 89-es árnyalatot vettem meg, mert szakasztott olyan a színe, mint az egyik régi miss sporty körömlakkomnak. Imádom a színét, felkenve kicsit másabb, bár ez engem nem zavar. Viszont, ami nagy csalódás, hogy már a felkenést követő napon elkezd lepattogni. :( Könnyen pattog, de lemosni baromi nehéz, a körmeim körül a bőr teljesen kék lesz, úgy nézek ki, mint egy avatar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Ingrido

2017. március 21.

33 rose beats

Ilyet nagyon ritkán láttam: másnap már nagy lemezekben levált az összes körmömről. Szinte maradék nélkül. Amúgy is furcsán fullasztó érzés volt viselni. Hogy mik vannak???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

33 rose beats

anna22

2017. március 16.

Imádom. Asszem az utolsó három van meg a képről.
A zöldes olyan, mint a rózsabogár. *o* Most kijöttek a metal rúzsok, már hozzájuk is kenhetem a számat! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Imádom. Asszem az utolsó három van meg a képről.

Candy21

2017. február 17.

Nem rossz körömlakk nekem tetszik szép a színe a tartóságga átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Nem rossz körömlakk nekem tetszik szép a színe a tartóságga átlagos.

pomme

2017. február 5.

44 Rebel at heart jött velem, sajnos semmi értelme nem volt. Ha egy vacsorára vagy buliba keni fel az ember indulás előtt fél órával akkor talán kibírja az este végéig, de valószínűleg még azt sem. Próbáltam szupertartós lakkokra kenni, hátha akkor megmarad, de ennek semmi sem használ. A legkisebb koppanásra lepattan a sarkokból 2-3 mm-es darabokban, szóval eléggé feltűnő. Grafitszürke lenne eredetileg ezüst csillámokkal, a fedése nagyon jó, 2 rétegben már több, mint tökéletes, gyorsan szárad, de sajnos amint megszáradt nagyon matt lesz, fedőlakkal meg hiába küzdök, nem nagyon lesz tőle szebb, tartósabb meg még annyira sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Poptie

2017. február 1.

Óriásit csalódtam a színében. Azért vettem meg, mert pont arra a színre és csillogásra vágytam évek óta és úgy láttam, hogy megtaláltam. De a körmömön egyáltalán nem csillog és sokkal sötétebb a színe, mint az üvegben. Kívülről csodaszép csillogó türkizkék színe van, a körmömön ennek nyoma sincs, helyette egy tök sima tompazöld. Nagyon nagy csalódás.

35 rock my soul árnyalat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

35 rock my soul árnyalat

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene
Színezékek: Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891