Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lili2109, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 12.

A különleges "mogyoró-formájú" kefe lélegzetelállítóan hosszú és dús pillákat eredményez. A speciálisan kifejlesztett színező formulának köszönhetően erősíti, és egyetlen mozdulattal befedi a pillákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Új, nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
vozardomi

Korcsoport: < 18
2019. július 15.

Vegyes érzéseim vannak. Természetes pillákat csinál, ami nekem tetszik, ellenben potyog és olyan "semmi extra" hatású. Én szeretem, ha egy szempillaspirál megfog valamivel, de ez olyan semmilyen, hogy néha azt is elfelejtem, hogy nekem van ilyen szempillaspirálom:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 15.

goracka

2019. július 12.

Huhh, nem is tudom hol kezdjem, elég ambivalens érzéseim vannak a spirállal kapcsolatban.
Hátrány: alig lehet felvinni valamennyi festéket, nem lehet elérni drámai (pl. pókláb) hatást a pillákkal
Előny: egyáltalán nem pereg le a nap folyamán, se edzésen, nem is maszatolódik.

Aki a természetes hatású pillákat szereti, annak tetszhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Előny: egyáltalán nem pereg le a nap folyamán, se edzésen, nem is maszatolódik.

Aki a természetes hatású pillákat szereti, annak tetszhet.

giny96

2019. június 5.

Az Essence-nek ennél ezerszer jobb szempillaspiráljai vannak. Én imádom az extrémhosszú pillákat, de eddig azt a hatást csak a Lovely Curling Pump Up és a L'Oreal Miss Baby Roll tudta nálam elérni. Visszatérek hozzájuk, nem kíréletezgetek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Boudica

2019. május 29.

Nekem bejött ez a spirál. Láthatóan hosszítja és dúsítja a szempillákat. Az külön tetszik, hogy ilyen nagy a keféje, néha összekenem magam, de nem vészes. Nap közben nem kenődik, nem pereg, szerintem tökéletws spiral a mindennapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Vinterblot89

2019. május 15.

Nem igazan jott be..nem jo a kefeje, nem visz fel eleg festeket..nem veszem ujra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

kersh

2019. május 8.

Szerintem ennyiért (nagyjából ezer forint körül van az ára) nagyon korrekt szempillaspirál. Igazából egy egész minőségi termék - én is használtam már Lancome, Chanel és egyéb luxusmárkás termékeket, de nem tudom azt mondani, hogy egyértelműen jobbak, mint ez a spirál. Nekem talán kicsit túl híg a festék, de nem pereg, egész nap szépen marad a helyén a festék, szóval aki ilyen árkategóriában keres spirált, annak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Lushlife

2019. április 3.

Nemtudom miert pontoztak le az elozo hozzaszolok nekem ez eddig a legjobb spiralom es nagyon sokfelet hasznaltam mar egeszen a markasoktol a no name-ig ar ertek aranyban szerintem a legjobb. En szoktam retegezni es olyan pillaim vannak h wow. A kefeje tenyleg nagy es felszokott kenodni a felso szemhejamra ha nem vagyok ugyes de ezt elnezem neki mert nem pereg le es muszempilla hatasu pillat csinal en ajanlom h probaljatok ki kb 1000 Ft korul van az ara ugyhogy mindenkeppen megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Martu0508

2019. március 3.

Szerintem ez egy nagyon jò kis szempillaspirál napi használatra. Az I love Xtreme szempillaspirálomhoz kèpest jòval nagyobb szempillákat eredmènyez, cserèbe nem tapasztja össze őket, ès a kefèje se zavarja a szememet. Rètegezni nem pròbáltam mèg. Tartòs, nem potyog, nem pereg. Azzal nem èrtek egyet, hogy nagy a kefèje, nincs tùl ügyes kezem de eddig sose sikerült összekennem a szemkörnyèkemet vele. Nyilván nem csodaszer, de kiválò napi szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Niki03

2019. január 23.

Azzal nem értek egyet, hogy semmit nem csinál, mert de, csinál. Csak akkora a keféje, hogy örülök ha a homlokomat nem keni össze... Minden sminket haza tud vágni mikor kész, szép, aztán szempillaspirál és bumm, a szemhéjon ott a festék belőle... Túl nagy a kefe... Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

dsstr1

2018. szeptember 14.

Se nem dúsítja, se nem hosszabbítja szempillákat. Konkrétan mintha semmit se kentem volna fel. Sokkal többre számítottam a leírás alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.