Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk zúzott jégkása hatást biztosít.

Egy változatban kapható: 32 fizzy freeze

anna22

2017. március 16.

Igen, valóban nem adja azt, amit ígér. :(
Nem tetszik. :(
Egyetértek az első hozzászólóval, tényleg olyan, mintha belenyúltam volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Igen, valóban nem adja azt, amit ígér. :(
Nem tetszik. :(
Egyetértek az első hozzászólóval, tényleg olyan, mintha belenyúltam volna. :(

Lina14

2017. január 21.

nem olyan nagy szám, komolyan kell nézni és jó szögből, h valami extrát lássunk benne, messziről csak mattnak tűnik, és a messzit 20 centiről értem. nagyon lassan is szárad, szóval nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Nime

2016. december 19.

Elég vegyes érzelmeim vannak vele,érdekes érdes hatást kelt ami tetszik,de valahogy mégse olyan "jeges" a hatása mint vártam :/ Egyáltalán nem rossz,nekem a száradásával sincs bajom,és másnak lehet ez maga a csoda, de én kissé csalódott vagyok hogy megvettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

dnelli

2016. október 5.

Tényleg jeges hatást kelt, én pont kék körmön próbáltam ki, és úgy nézett ki, mintha megfagyott volna. Nekem tetszik, nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Bellebibu

2016. június 21.

Szörnyű, de komolyan...mintha kifestettem volna a körmöm és mielőtt megszáradt volna belenyúltam volna mindenbe...semmire sem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szintetikus színező anyag. (Lila)