Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2018-as téli limitált kiadás

Cukor alapú, csillámos arcradír.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

florcsiii

2019. január 14.

Nem tudom mit lehet elrontani egy arcradírozás során, de én felkenem, kicsit bedörzsölöm majd meleg vízzel lemosom, és az arcomon ott marad az összes csillám (ami kb. 4 milliárd darab). Utána át kell mosnom olajos sminklemosóval, hogy eltűnjenek. Emiatt nem értem magát a terméket, teljes mértékben a hulladék kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Jelizz

2019. január 12.

Nagyon csajos vicces kis cucc :D kellemesen radiroz arcra tokeletes, es ha veletlenul bele megy a szamba, nem olyan kellemetlen mivel cukor alapu. Egynek elment :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.