Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Arany és ezüst színű csillámokat tartalmaz, amely bármilyen lakkot igazi kinccsé varázsol.

Where is my crown? árnyalatban

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2017. január 21.

nagyon szép fénye van, gyorsan is szárad, és szerintem nagyon különleges, mert nem szoktam arany-ezüst-pezsgő fedőlakkal találkozni, nagyon ünnepi. én leginkább nude és fekete fölé szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate