Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. június 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Puha körmökre kifejlesztett, különlegesen tápláló körömlakklemosó.

• erősíti a körmöket
  • műkörömre is használható
  • acetonmentes
  • eperillatú

adriabiro

2018. január 29.

évek óta használom,tökéletes lemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

évek óta használom,tökéletes lemosó

draculina

2018. január 28.

Nagyon szárít és a körömerősítő hatását én nemigen érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Nagyon szárít és a körömerősítő hatását én nemigen érzékeltem.

KatalinS

2016. július 28.

Nagyon nem jött be, mintha kiszárítaná a körmeimet.Használat után picit égő érzés is van. Az illata és a kedvező ára ezért számomra lényegtelen. Másik lakklemosó után kell nézzek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Dorci24

2016. június 24.

Nekem a kókuszillatú van meg. A körmöm kicsit húzódik utána, és a sötétebb lakkokkal se bánik el 100%-osan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

papucsallatka

2015. június 18.

egész jó illatú körömlakk lemosóhoz képest, voltak lakkok amiket viszont nehezen szedett le, volt amit könnyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

TheGirl

2015. április 12.

Én nagyon sokáig csak ezt használtam. Az illata kellemes, és a körömlakkot is kifogástalanul eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Dytta

2014. október 20.

Az illata egész jó. A körömlakkot nekem minden esetben rendesen eltávolította. Sok van benne, elég sokáig elég. A körmöket azonban egyáltalán nem erősíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

barkuska

2014. február 19.

Nem tudom, mi igaz ebből a körömerősítés dologból, nekem ez csak marketing, az illata miatt vettem meg, de olcsóbban sokkal jobbat kapni, nem teljesített túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Oraculum

2014. február 10.

Körömerősítésről szó sincs, erősebb lakkokkal nem bánik el, az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Körömerősítésről szó sincs, erősebb lakkokkal nem bánik el, az illata tetszett.

Lauraaa

2013. augusztus 15.

Szörnyű az illata, de jól lehozza a körömlakkot és még olcsó is. Szerintem egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 11 / CI 47000

Színezék. Lilás piros.