Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2022. március 25.

• tökéletesen formázza a szemöldököt
  • kifésüli és elválasztja egymástól a szempillákat
  • a kívánt formában rögzíti a szemöldököt és a pillákat
  • nem tapasztja össze a szálakat
  • transzparens zselé
  • vegán összetétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annuss9

2022. május 2.

Reggel jó érzés ezzel formázni a szemöldököm, és jól ki lehet vele fésülni, de nem tart sokáig. Ennyiért viszont megéri, lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

ildi95

2022. április 24.

Nekem se szemoldokre, se szempilláran nem működik. Semmi tartast nem ad, sós szárad meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

becu

2022. március 26.

Jó kis termék. Bár azt a kijelentést, hogy a kívánt formában rögzíti a szemöldököt kicsit túlzásnak érzem, de valóban segít a formázásban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Pipere

2022. február 8.

Nem csinál vastag, ropogós bevonatot a szemöldökszálaimra de emiatt nem is mondanám túl tartósnak. Az én hosszú szálú szemöldökömön azért többször újra kell applikálni napközben. Viszonylag gyorsan fogy de legalább látszik a tubusán mennyi van még belőle. Viszont olcsó, úgyhogy ha nem csodát vár tőle az ember, hasznos termék lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Petalodirosa

2022. február 1.

Szemöldök fixálására vettem, de arra nekem nem vált be. Túl nagy a keféje, szerintem egyáltalán nem fixálja a szemöldököt + elszíneződik a keféje. Viszont a szempillákra szuper alap a szempillaspirál előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

random

2021. december 8.

Nagyon akartam szeretni... de sajnos nem egy nagy durranás. Szépen kondicionálja, meg ideig-óráig meg is tartja a szemöldökömet, de a munkanap felénél eltűnik ez a hatás. A keféjét se szeretem, túl nagy ahhoz hogy precízen dolgozhassak vele - most kiszedtem egy régi szempillaspirálom keféjét, az kisebb, azzal jobban tudom használni. De szempillára ez a kefe is jó lehet, bár én arra nem használom. Viszont kb bagóért vettem, szóval egy szavam se lehet.

Up.: kiesett a rotációból. Most már csak akkor használom ha nem sminkelek, a panthenol miatt, akkor is csak azért hogy elfogyjon, de kuka lesz. Azért maradt kettő csillag egy helyett, mert azért valamit csinál, de nem sokat, és nem sokáig. Nem mintha túl erős szemöldököm lenne, de ha azt akarom hogy álljon valahogy a szemöldököm, mást használok, ez harmatgyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Kremcica

2021. december 6.

Update:
2 hónap után kidobtam, mert bármennyire figyeltem hogy nem "koszolódjon be" (vagyis ne használjam a szemöldökceruza után nehogy a pigment belekerüljön) mégis ocsmány, elszíneződött, takonyszerű valami lett. Kuka.

Szétválasztja a szálakat, de nem fixálja. A keféje túl nagy és nehéz vele precízen dolgozni. Érdekesség: a Catrice áttetsző csomagolású szemöldökzseléje ugyanez csak más csomagolásban pár száz forinttal drágábban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Update:

bzsuzsi

2021. november 9.

Semmilyen fixáló hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Semmilyen fixáló hatást nem tapasztaltam.

szandi060

2021. november 9.

Leginkább az egész fejemet összekenem vele, de a szemöldököm nem marad a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 9.

nagy_kinga27

Korcsoport: < 18
2021. október 30.

Nem igazán jó semmire,nem tartja meg a szemöldököt és túl nagy a kefe nem lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 30.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0