Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2020. november 9.

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Wilfur

2021. február 17.

Szemöldök púderre használom fixálásra, amit teljesít is. Nem keni el a púdert, nem látszik, hogy rajta van. Valamint olcsó. Igaz, hogy egy idő után ráragad a púder és olyan színe lesz az egész zselének, de ezt nem hiszem, hogy ki lehet kerülni, szóval nem hibáztatom emiatt a gyártót. Esetleg le lehetne használat után mosni/törölni, és csak úgy visszadugni a spirált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

DNM

2021. február 11.

Jó kis cucc de muszáj lepontoznom, és lehet, hogy a csomagolása a ludas. Felveszi a kefe a szemöldökre vitt ceruzát/port és az átlátszó zselé ,,koszosz, gusztustalan színű" lesz ami miatt elmegy a kedvem a használatától. Tartóssága is bajos azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Emma23

2021. február 3.

Pár hete próbálgatom és nagyon megszerettem. Kicsit bozontos a szemöldököm és ez szépen a helyén tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

kisbobitas

2021. január 18.

10 éve kaptam ilyet először, de akkor csak a szempillámra kentem mivel még felsős voltam. Viszont azóta párszor újra vettem, de akkor már a szemöldökömre használtam. Viszonylag sokáig rögzíti a szálakat. Ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Mia0602

2020. december 26.

Én szempillára használom alapnak. Felvitel után rögtön rámegyek a spirállal. Használatával megszűnik a spirál pergése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 26.

newsfeed

2020. december 25.

Azon kevés termékek egyike, ami mindig ott lapul a táskám mélyén afféle s.o.s. esetekre. :) Dús, gyorsan növő, "kócolódásra" hajlamos szemöldököm van, amit eddig egyedül ezzel a géllel sikerült megreguláznom. Korrekt termék; nap végén is a helyén tartja a szemöldököm, nincs "nehéz" érzete, nem zavaró a viselése, könnyen és olcsón beszerezhető. Nem mellesleg nekem vagy egy évig elég úgy, hogy szinte minden nap használom. Az tény és való, hogy nyáron, nagy melegben hajlamos ilyen vízszerű állagot felvenni, bár eddig nem okozott gondot, hogy ne száradt volna meg a felhelyezés után. Abszolút "must-have" darab számomra. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

TheGirl

2020. december 14.

A szemöldökömre szoktam használni, hogy megigazítsam, és adjon egy kis tartást neki, hogy napközben ne “borzolódjon össze”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

rozsaanna

2020. december 10.

Pomádé előtt szoktam használni, hogy kissé megigazítsam a szemöldököm. Egész jó termék, kis egyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Főleg a szemöldökömre szoktam használni, miután már szemöldök ceruzával megrajzoltam az alapot. Nekem abszolút bevált, szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

Miuss

2020. november 23.

Szemöldökömre szoktam használni, ezzel fixálom. Nekem kiválóan működik, egész napra fixálja a szemöldök szálakat! Tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak