Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Moszatka

2019. június 15.

Évek óta használom szemöldök fixálására, tökéletesen végzi a dolgát, és olcsó is. Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

cs3ng31214

2019. május 22.

A kósza, borzos szemöldökömre vettem de nem igazán vált be. Nehezen szárad és nem tartós, de amíg nem jön le, addig szépen irányba tartja a hosszú és dús szemöldök szálaimat. Nem maszatolja el a port, vagy a ceruzát ha előtre felviszünk azt, úgyhogy egy közepeset kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

NovErke

2019. május 11.

Szemöldök fixálásra vettem, ma próbáltam ki és nekem nagyon bevált! Sűrű sötét hosszú szálú szemöldököm van és bizony mindig elmozdul 1-2 szál a helyéről. Sokszor csak azért nézek egy nap nem is tudom hányszor a tükörbe hogy ellenőrizzem, de ha nincs tükör nálam is sokszor nyúlok oda lesimítani, annyira megszoktam már. Most lett elegem nagyon szégyelltem... Tegnap megvettem, ma reggel szépen "megfésülködtem" vele és egész nap tartott! Remélem ezáltal le fogok szokni róla hogy piszkálom, nézegetem, mert szépen fog állni ilyen szokások nélkül is. Amúgy ki szeretném próbálni a babahajaimra is, ha beválik visszatérek 😆

Up.
Ma kontyba kötöttem a hajam, tehát kipróbáltam babahaj ellen is. Komolyan mondom jobb mintha valami direkt erre kitalált hajzselét vagy akármit használtam volna! 😮😆 Egész nap a helyükön maradtak a hajszálak, mégsem lett az az erőltetett hatása a frizurámnak, teljesen természetes maradt. Pedig eddig még ezzel a problémával sem tudtam mit kezdeni 😆
Így mostmár 100% újravevős, a neszeszerem örök darabja lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Up.
Így mostmár 100% újravevős, a neszeszerem örök darabja lesz

macooka

2019. április 30.

Nekem szerencsére bevált a termék, sem a kefe, sem a tubus nem tört el. A keféje kicsit nagy, de mivel nem színes és szempillazseléként is funkcionál, ezért nem is precíziós munkára tervezték, ezért engem nem zavar. "No makeup makeup day"-eken szoktam használni csak magában, így tök jól fixálja a szemöldökömet, valamint a szempilláimat is megemeli. Egyébként gyakrabban használom a Catrice színezett szemöldökzseléjével együtt, mert az jó színt ad, de a fixálása nulla, ez pedig egész nap a helyén tartja a szálakat. Igaz, hogy sok zselét akar felvenni, de ezért kell a száján lehúzni a felesleget, és voilá, megoldódik a probléma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

IravenI

2019. április 21.

Ez valami ritka gagyi termék a tubusával együtt, az eltört kb az első héten. A szemöldökömre túlságosan is vastagon viszi fel a cuccot és nagy is a keféje ehhez. Szempillaspirál alá jó rakni, mert úgy nem tapadnak össze úgy a pillák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Fuloplaura

2019. április 21.

Kb 6 órát bír amúgy patent a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Kb 6 órát bír amúgy patent a termék.

pannisimko

2019. április 4.

Nagyon rövid ideig tart, és nekem kb 2 hét alatt eltört a tubusa is. Az egyedüli, amit szerettem benne, hogy színtelen, nem mint a legtöbb szemöldökgél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Mosizso

2019. április 3.

Nekem sose tartott semmi, erős dús szemöldököm van. Öt perccel később ugyanolyan kuszán állt mindenki. A szemöltökport még egészen a helyén tartotta...de nem ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

zfruzsi

2019. március 25.

Nálam ez egy teljesen felesleges terméknek bizonyult, ugyanis a szempilláimra én sosem kentem, mivel nekem nagyon csoffadtak, egyenesek és kicsik, úgyhogy nekem igenis kell a szempillaspirálok okozta hatás, szín, volumen és mi egyéb. A szemöldökömre pedig, ha gélt szeretnék használni, akkor színezettet szoktam, ha pedig port használok, ami színezett, akkor pedig már nem megyek neki még ezzel is, mert nem hajlamosak a kuszálódásra, elmozdulásra stb. Úgyhogy nekem egyik fronton se lett szükséges, nélkülözhetetlen vagy egyáltalán csak kedvelt/bevált termék, úgyhogy elajándékoztam 2-3 használat után olyannak, aki tudom, hogy a színezett porokra rá szokott menni még egy átlátszó zselével is - na ő szerette, úgyhogy akinek erre kell, az biztos szeretheti. Nekem viszont nem kell többé az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Caitlin1222

2019. március 16.

Imádom, nagyon régóta használom. Hatalmas szempilláim vannak így nagy segítség, hogy fel tudom fésülni vele és nem akadnak össze a felső szempilláim az alsókkal :D Sajnos a színezett szempillaspirálok fél perc alatt lefolynak rólam (még a vízálló is) és mivel eleve nagyok a szempilláim (mű hatást keltenek kifestve), így nagyon örültem amikor megtaláltam ezt a terméket. Tartós, nem pereg le a szempillámról, szépen különválasztja a szálakat. Abszolút kedvenc, amíg létezik én ezt fogom használni. :)) Szemöldökre soha nem próbáltam, arra Max Factort használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak