Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
saraanna

2020. január 7.

Mivel eddig nem formáztam a szemöldököm annak ellenére, hogy sminkelem magam, a reggeli átfésülésén kívül magára hagytam, hadd álljon úgy ahogy. Aztán hallottam róla, hogy létezik olyan, hogy nem festem be, csak felfésülöm, ezt hajlakkal meg kefével próbáltam, de némileg zavaró volt az a nehéz érzés a szemöldökömön. Ezzel nincs az az érzés, és én úgy látom, hogy rendben állnak tőle, nekem ez így pont ideális.
Szempillaspirál alá majd updatelem.
Szempillaspirál fölé este poénból kipróbáltam, és nagyon szépen felfrissítette, vastagabbnak tűntek a pilláim, és nem ragadt össze. Szépen ki tudtam simítani vele, annyi, hogy le kell utána törölni a kefét, különben belemegy a fekete spirál a zselébe. Engem nem festett össze, de kicsit fellazítja a szempillaspirált. Szebb lett, mint reggel volt, ha munka után megyek valamerre lehet bedobom a táskámba, és átkenem vele, olyan friss hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Szempillaspirál alá majd updatelem.

dsstr1

2020. január 3.

Én a szemöldököm fixálására használom. Nem egy rossz termék, de lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

JReka

2019. november 20.

Alapvetően a szálak fixálására vettem, de pár márka szemöldökgéljét már kipróbáltam, és ez a termék a leggyengébb. Nem mondom, hogy semmit sem csinál, de nem tartós, ha napközben hozzáérek a szemöldökömhöz összekuszálódik. Azt hogy magát a pomádét vagy a ceruzát tartósabbá teszi-e nem tudom megmondani, mert alapból egész nap tart, amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

laura0088

2019. november 16.

Én nagyon szeretem szempillára szoktam használni szempillaspirál után vagy magában, illetve szemöldök fixálására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

SolyaSz

2019. október 17.

Egy ideje ezt használom a szemöldököm fixálására, nekem bevált. Mivel alapból dús szemöldököm van, nincs szükségem arra, hogy bármilyen más terméket használjak rá, de ráncba szedni muszáj, zselé nélkül minden irányba áll. Ez segít abban, hogy egy helyben maradjon, bár picit lehetne tartósabb. De ár-érték arányban tökéletes, ezért az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

peanutbuttercup

2019. október 16.

Megéri az árát, fixálja és tartósabbá teszi a szemöldökport. Mióta használom, jobban tetszik a végeredmény! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Krtek1

2019. október 3.

Én személy szerint szemöldökre használom. Dús sötét szemöldököm van, ami sokszor kusza, ezért habár kitöltésre nincs szükségem, fixálásra annál inkább. Ez lett a kedvenc termékem, árban verhetetlen, nekem nagyon természetes hatást sikerül elérni vele és egész nap a helyén marad a szemöldököm esőben is, nincs kócolódás. Biztosan újra fogom venni, innentől nem is keresek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

pandarouge

2019. szeptember 12.

Alapból annyira nem szeretem ezt a márkát, de ez a termék nagyon bevált. Szemöldök fixálására használom, és remekül kitart nap végéig. Tetszik hogy színtelen, mivel egységes, sötét szemöldököm van és nincs szükségem a pigmentált fixálókra. Plusz pont jár azért, mert nem nehezíti el a szemöldököm, mint ahogy már más márkánál tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

annak29

2019. szeptember 11.

Én szeretem, igaz nem a legtartósabb de hétköznapokra tökéletes a szemöldökömre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

JVica98

2019. augusztus 24.

Évek óta ezt használom, porral feltöltöm a szemöldökömet, majd ezzel fixálom, hamar szárad, tartós, nagyon szeretem :) annyi baj van vele, hogy a kis foltokban, ahol hiányosabbak a szálak, ha nem óvatosan viszem fel, leszedi a festéket, de egy kis óvatossággal ez is kiküszöbölhető :) összességében szerintem nagyon szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak