Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Átlátszó gélspirál. Ápolja a szempillákat és fixálja a szemöldököt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

shesasaint

2020. július 6.

Nem ultra tartós a hatása, de nagyon szépen fixálja a szemöldökömet. Szempillagöndörítés után néha csak ezt teszem fel, a göndörséget megtartja de eléggé összetapasztja a pillákat, ezért egy tiszta kefével szét szoktam választgatni. Évek óta újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

Én szemöldök ceruza után használom fixálásra, erre nekem bevált. Először vizes hatása van, ami engem nem zavar, de ez is eltűnik. Szerintem tartós, nap végére is a helyén tartja a szálakat, mégsem érzem, hogy ott van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

rosa.love

2020. június 27.

Erre mit mondjak? Ez konkretan viz. Talan selfiekhez jo lehet, mert kb addig tart a hatasa, mig elkattintok 3 kepet :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

Queen16

2020. június 3.

Mindenapi sminkem egyik darabja, csak ezt hasznalom a szemoldokomre mas nem is kell csak egy kis fixalas, arra megfelel, szempilla nem ajánlom no makeup makeup-ra is tökéltes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

viragszonja

2020. május 20.

Évek óta ezt használom, teljesen bevált. Vastag és dús szemöldököm van, épp ezért én nem festem, formázom semmi, viszont azt igénylem, hogy fixálva legyen, ne álljon össze-vissza. Nem vagyok drogériapárti sminkek terén, Essence-t kifejezetten utálom, ez az egyetlen termék amit használok a márkától, ezt viszont imádom, nem cserélném le semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Floca

2020. május 3.

Hát én nem értem ennek a terméknek az értékelését hogyan tudott összességében eddig 4 csillagra vizsgázni. Szerintem egy nagy 0. Az a mentsége, hogy legalább tényleg olcsó. Nekem eléggé vastag szálú és dús a szemöldököm, tényleg ami most divatos a modelleken, éppen ezért kerestem egy olyan átlátszó fixáló zselét ami igazából csak a helyén tart átfésülés után. Az itteni vélemények miatt vettem.
Full vizes az egész állaga, zselének semmiképpen sem nevezném. Amikor felviszem utána még percekkel is vizes marad az egész, nem szárad meg, nem fixál és nem tart semennyire. Teljesen fényesek tőle a szemöldökömnek a szálai, mint aki éppen most dugta ki a fejét egy medencéből.
Vékony szálú, ritkább szemöldökön lehet működik, de nálam semennyire. Bedobtam a táskámba ilyen állandóra, ha esetleg valami miatt SOS kellene, de az az érzésem ott fog megromlani és a kukában végzi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

rbettii

2020. április 23.

Már elhasználtam a háromnegyedét de még mindig nem tudom eldönteni hogy vegyek másikat vagy sem. Nagyon tartós és sokáig bítja az a mennyiség ami van benne, de kb olyan mintha le lenne fújva hajlakkal és olyan érzése is van pedig semmi köze hozzá.. a tartósság és az ára miatt újravenném de az érzete nagyon rossz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Odriuss

2020. április 20.

Nem volt catrice szemöldökzselé, ezért vettem most ezt. Nekem kicsit jobban tetszik ennek a hatása, sokkal jobban lehet vele formázni a szemöldököt és tartósabb is. Viszonyleg dús a szemöldököm így mindenképp kell valami ami rendezetté varázsolja. Szerintem a későbbiekben is maradok ennél a szemöldökzselénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

bibike2000

2020. április 15.

Szemöldök fixálására vásároltam. 800 forintért tökre megérte, sokáig elég. Rendesen helyén tartja amit kell. Szeretem,mindenképp csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

bubblegum67

2020. április 13.

Jól fixál és a szemöldökceruza/ szemöldökpor is tartósabb lesz tőle és olcsó is. Ami minusz hogy enyhe hajlakk hatást kelt és picit érzem hogy a szemöldökömön van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak