Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. október 7.

Az innovatív rugalmas műanyag ecset csillag formájának köszönhetően minden szempillát tökéletesen befed és extra dús hatást garantál. Az eredmény: drámaian dús, műszempilla hatás. Titkos tipp: a LASH mania reloaded szempillaspirál tökéletesen elválasztja a szempillákat, így használhatod fedő szempillaspirálként is. Nélkülözhetetlen termék minden szempillaspirál mániásnak. Szemészetileg tesztelt.

HDorina

2019. február 16.

Szerettem ezt a szempillaspirált, könnyen szétválasztotta a pilláimat a keféjének köszönhetően. Precízen lehetett vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

canimbenim

2017. július 20.

Egyszer 300 valamennyi forintért vettem. Amit elhoztam azon kívül maradt még 1. Haza értem ki is próbáltam és nagyon bántam h nem vettem meg a másikat is. Ennyi pénzért ajándék. Szerintem nagyon szupi,nem vett föl túl sok festéket,szépen dúsított, hosszított,jó fekete volt. Mondjuk eléggé potyogtak a kis fekete festékek nap végére. De nagyon jó kis spirál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

zsoxcore

2017. március 6.

Még valamikor leárazáson vettem, 349 Ft-ért. Tökéletesen bevált. Kellően dúsított, hosszított, egységesen befedte a pilláimat, nem potyogott, szerettem. Nem nehezítette el a pilláimat, kellő mennyiségű festéket vitt fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

vandanikoletta

2017. január 8.

Már egy ideje megvan, és borzalmas. Csomókba állítja a szempilláimat. Egyszer használtam, többször nem hiszem, hogy fogom. Max más kefével még megpróbálom. Szerencsére kiárusításon vettem kb 500ft-ért. De annyit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

fbeauty

2016. december 31.

Először sokat gondolkoztam rajta hogy megvegyem-e, mert nekem az Essence termékek nem szoktak beválni,de ez egyszerűen fantasztikus!
Pont annyi mennyiséget visz fel a pillákra, amennyire szükség van nem lesz tőle nehéz és darabos.Sokkal jobb mint más drágább szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Nanilia

2016. december 15.

Sajnos megszűnt, avagy sehol nem találok... :(
nekem nagyon bejött... 3D hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Sajnos megszűnt, avagy sehol nem találok... :(
nekem nagyon bejött... 3D hatás.

KorolevaPetra

2016. október 4.

Mivel nem vagyok túlzottan tapasztalt a kefék terén + nem én választottam (nyeremény volt) így nálam 5 csillag, mivel a hozzá fűzött reményeket teljesen beváltotta. A hétköznapi spirálozást igaz néha kicsit macerása, de meg lehetett oldani vele,jó kis szempillaspirál bár tényleg van mikor "rosszul tartva" eléggé összedobja a szempillákat, de megoldható/használható hétköznapokon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

kikiri22

2016. június 5.

nagyon szar a keféje, semmire nem jó.
kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

nagyon szar a keféje, semmire nem jó.
kuka

uborka

2016. május 10.

A keféje valami rémálom. Nemhogy szétválaszt, még inkább összeragaszt több pillát. Kenődik jobbról balra, nehezen szárad. Nem vártam, hogy elfogyjon, kukában landolt. Én személy szerint soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

ALettah

2016. február 27.

Ez egy szuper hétköznapi spirál, a teljes árát is megéri, akciósan pedig ajándék :) Két rétegben szoktam használni, szépen hosszítja és színezi a pillákat, nem ragad, nem pereg, remekül lejön bármilyen sminklemosóval. Semmi extrát nem nyújt, de az alapokat, amit egy szempillaspiráltól elvárok, azt remekül teljesíti. Több darabot is elfogyasztottam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!