Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szirmusz, Módosítva: 2016. október 7.

Innovatív, csillag alakú elasztromer keféje úgy érinti a szempillát, hogy közben megemeli azt. Az eredmény: extra dús pillák, műszempilla hatás.

Szemészetileg tesztelt.

tátombák

2017. július 25.

350 forintért vettem még régebben, csak nyáron használom. A hatásával elégedett vagyok, pont elég festéket vesz fel a kefe, nem tapaszt. Engem viszont nagyon zavar, hogy a keféje nem elég merev, és folyamatosan hajlong használat közben...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

rougeoftheday

2016. március 29.

Szintén 350 Ft-ért vettem Müllerben. Ennyiért megérte, mert tényleg vízálló, viszont nem csak víz, hanem mindenálló. Lemosni csak pár szempillám elvesztésével tudtam. Szép hosszú pillákat csinált, de a műszempilla hatás azért eléggé elmaradt :) Dúsítani nem dúsít és nem is ível. Nekem ez a kefe elég ritkás, nem annyira jön be. Mindezek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem, fürdőzéshez és strandra nagyon jó, nyáron biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

msz

2015. szeptember 16.

Először el sem akartam hinni, hogy egy 350 ft-ért vásárolt szempillaspirál ilyen jó! Mostanában ezt használom, hogyha nagyobb hatást akarok elérni a pilláimon. A szaga egy kicsit büdi, de ezt leszámítva tökéletes. Megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Akcióban vettem meg a Rossmann - ban nem olyan régen 350 Ft-ért! A közepes méretű szempilláim eddig soha nem látott mértékű varázslaton mentek keresztül. Azóta a férfiak többet dicsérgetik a szemem...
A vízálló sminkcuccokat eddig elkerültem, mert arra emlékeztem korábban tinikoromból , hogy hajlamosak potyogni...de ő minimálisan, azaz nem számottevően teszi mindezt - hosszú órák múlva. Nagyon jó vételnek tartom, ez az 1. Essence szempillaspirálom de nem az utolsó! Azóta Anyukámat is megleptem a nem vízálló változattal, ennek oka, hogy akcióban már csak az volt, ill. Ő nem szereti amit nem tud könnyen lemosni...így pont jól jött ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

barva.lilla

2015. július 25.

Akciosan 350 Ft volt a rossmannba. Nagyon nagyon megerte az arat :) oda vagyok a kefejeert!!! Egyszeruen szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

stenonis

2014. július 12.

Nagyon jó. Jó az állaga (eleinte kicsit hígabb), klassz az kefe (szilikonos, nagyon enyhén hajlik), és bár a műszempilla hatást vitatnám, nagyon szép pillákat csinál. Főleg ahhoz képest, hogy vízálló, azok nem szoktak úgy teljesíteni, mint a sima spirálok. De ez dúsít, kicsit megemel és szénfekete, csak kicsit óvatoskodni kell, nehogy póklábas legyen. És valóban vízálló, nem kendőik, nem potyog, a múltkor összekentem a kezem, és szappanos meleg vízzel alig tudtam lesikálni. Kiváló nyaralós-pancsolós spirál lesz belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

szirmusz

2014. július 4.

Gyönyörűen hosszít, dúsít, nagyon szép mély fekete színt ad a szempilláknak, és a vízállóságot is tartja: hagyma pucolás után is a helyén volt :) és a nyári meleget is bírja. Nem pereg le, és nem keményíti el a pillákat. Ez az új kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.