Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 980 , Eladó: andimacska
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Személyesen vagy postázom
Ár: 800 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Vinterblot89

2019. március 23.

Szeretem az Essence termékeket, szempillaspirálból igazán jót még nem találtam náluk, de ezt a spirált nagyon megszerettem. Jó a keféje, könnyű lemosni, kicsit mosódik csak el (könnyezés esetén), szép dús fekete pillákat készít, és nem csomósodik.

Vinterblot89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilko0212

2019. március 22.

A végeredmény szép, a nap folyamán viszont potyog sajnos, de ettől függetlenül szeretem és már többször újra vettem.

Lilko0212
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

lili1

2019. március 19.

Nem roszz spirál,de nem a legjobb. Magát az Essence márkát nagyon szeretem,de ez a fajta spirálja eléggé pereg és csomósodik. Nap végére nem sok marad meg belőle a szempilláimon. Ár.érték arányban jó, ha nem egész napra használod, hanem csak pár óra hosszára. Megvettem a lila válzozatáét,majd arról is írok véleményt.

lili1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

mlover

2019. március 18.

Szerintem sok drágább spirál minőségét kőrözi le.
Nemsokára elfogy, de az utánpótlás már ott van a fiókomban.

mlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Szerintem sok drágább spirál minőségét kőrözi le.
Nemsokára elfogy, de az utánpótlás már ott van a fiókomban.

Tabita

2019. március 16.

Nagyon sokszor vásároltam már, sokkal-sokkal drágább termékeket is leköröz nálam. Ezt használva látszik, hogy van szempillám, sőt, viszonylag hosszú :-). Nem csomósodik, nem pereg, ára nagyon baráti. Mindig van egy itthon az újabb és újabb spirálok mellett. Jó kérdés, hogy miért veszek másikat, ha ez annyira bejött. A remény hal meg utoljára, miszerint egy-egy csodát ígérő spiráltól műszempilla hatású szempillám lesz. Amikor konstatálom, hogy ismét pénzt dobtam ki, akkor fogom a cuki Essence spirált és helyre áll a lelki békém, no meg a sminkem is.

Tabita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

rekucccc

2019. március 8.

Számomra mindig ez lesz a No1 spirál. Nagyon szeretem, olcsó, tartós, gyönyörű hosszú dús pillákat csinál. Picit pereg a nap végére, de ez nem zavar, mert szép pillákat csinál, és eddig nem sikerült másnak leköröznie nálam:D

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Fannixa

2019. március 2.

Jó kis szempillaspirál régebben sokat használtam, a legutolsó használatnál már annyira nem szerettem, mert picit pereg. Lehet hogy valamit változtattak rajta, nem tudom. Nem hiszem hogy újra veszem. Legszívesebben 3,5 csillagot adnék.

Fannixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

molodi13

2019. február 27.

Sokféle szempillaspirált használtam már, néha kísérletezek de végül mindig visszatérek ehhez. Az ára is kedvező egyetlen egy probléma vele, hogy lepereg a nap végére, de ez sem zavaró. Ár-érték arányban tökéletes.

molodi13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Pereg. Elotte avonos luxe szempillasliralt hasznaltam, nagy kulonbseg nincs a ketto kozott. Nem olyan rossz ez a termek, szep pillakat csinal foleg az arahoz kepest, viszont tenyleg zavaro hogy nagyon pereg.

bogi7867
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

pannab

2019. február 18.

Több hónap használat után is is le kellett huzogatnom a felesleges fekstéket, de even Lívio nagzon szep pillákat csinál.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.