Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 980 , Eladó: andimacska
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Személyesen vagy postázom
nolyemi

2019. október 6.

Már több, mint két éve használom, és abszolút elégedett vagyok vele. Ahogy az előttem szólók is írták, az elején sok festéket vett fel, de utána tökéletesen tette a dolgát. Egy kicsit a dúsító hatás nálam elmaradt, ezért négy csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 6.

hesztiii

2019. október 1.

Csupa jó véleményt hallottam róla, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, de nekem nem vált be. Nap közepére már lefolyt a szemem alá, ez volt vele a legnagyobb bajom. Nem is használtam el az egészet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Moringa

2019. szeptember 29.

Megszámlálhatatlan szempillaspirált próbáltam ki eddigi életem során, korábbi szakmámból adódóan is. Leginkább a drágább high-end verziókat, drogériást nem igazán. Erről a spirálról hallottam azt, hogy tényleg szuper és fantasztikusan működik. Gondoltam spórolok egyet és veszek egy ilyet, hátha ugyanazt tudja mint egy luxus kategóriás csak töredék áron. Hazavittem, kipróbáltam és hatalmasat csalódtam. Borzalmas. Összeragadnak a pillák tőle ami számomra teljességgel elfogadhatatlan. Rengeteget kell reggelente művészedni vele, hogy megfelelő mennyiségű festéket vegyen fel és szépen terüljenek el a pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Formidable

2019. szeptember 27.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. :) Szép, hosszú szempillákat varázsol, és ráadásul nem is potyog le nap végére. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

jkriszta

2019. szeptember 24.

Évek óta a kedvenc spirálom! Eleinte túl sok festéket vesz fel a keféje, de abszolút kezelhető így is. Nem tapasztja össze a pilláim és nem is potyog nap közben... Nagyon szeretem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Ár-érték arányban biztosan a legeslegjobb drogériás szempillaspirál! Az első pár használatnál érdemes kicsit lehúzni a fej végéről, mert úgy csomósodhat, de könnyen kiismerhető termék. Egész nap bírja, gyönyörű pillákat csinál, dúsít, hosszabbít, örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Varazs

2019. szeptember 20.

A formula a legjobb amit eletemben hasznaltam, irrealis hosszú és dus pillakat csinál, ha előtte hasznalok szempillagondoritot meg van a hon áhított “false-lash effect” , de a kefe sajnos nagyon sok felesleges festeket vesz fel így amelyik szememet először spilarozom latvanyosan darabosabb és a pillaim is jobban össze vannak ragadva rajta, meg akkor is ha elotte kicsit letorolgetem a kefet. Mindenkeppen kell hozza egy szempilla fesu szeruseg vagy egy plusz kefe amivel felkened a masik keferol lekapargatva.

Ám mindez sajnos szamomra mar nem relevans ugyanis erzekeny lett a szemem a sminkre és ha ez pl az érzékeny szemeimet borzasztoan irritalja :( r.i.p. kedvenc szempillaspiral

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Viki9727

2019. szeptember 17.

Olcsóbb alternatívát kerestem. Jó a keféje, bár nekem picit sok a festék amit felvisz, de ezt könnyen tudom orvosolni. Szép fekete a színe, az elején picit össze ragasztotta a pilláimat, bár szerintem ez csak az én bénázásomnak köszönhető. Nem potyog, a kisebb pillákat is jól ki lehet vele festeni, nagyon olcsó, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

tifani02

2019. augusztus 22.

Ezt a szempillaspirált használom a leggyakrabban. Nagyon szeretem és nagyon megéri az árát. Az elején amikor még nincs úgy mond beszáradva, akkor ügyeskedni kell, hogy ne ragadjon össze a pillám. Néha van olyan alkalom, hogy gondol egyet és el kezd leperegni de nagyon kicsi szemcsékben, ami egy idő után nem feltűnően, de azért látszik, de összességében nagyon szép pillákat csinál nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

fruzsi0105

2019. augusztus 22.

Nálam nem hozta meg a várt hatást, nem voltam tőle elájulva. A pilláim összeragadtak tőle és csomósodott rajta a festék. Ugyanez a helyzet a többi változatával is ennek a spirálnak. (zöld, lila)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.