Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. március 24.

• maximális volument kölcsönöz szempilláinak
  • tövektől a végéig bevonja a szempillákat
  • megelőzi a szempillák összetapadását
  • intenzíven pigmentált fekete szín
  • szétválasztja a szempillákat

Ár: 800 Ft , Eladó: bambuszka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Készpénz, banki utalás, személyes átvétel, pk ellenében postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Queen16

2022. június 23.

Mivel sok jòt halottam az essence spiràlokròl plàne erröl a kollekciòròl, kivàncsi lettem mert nekem eddig nem igazàn vàlltak be az essence spiràlok.
Màr több mint egyhònapja hasznàlom, az elejėn nem anyira volt a kedvencem, de ahogy tōbbszòr hasznàlom tėnyleg ügyesebben hasznàlom a kefėjėt ės nagyon szėp cicàs dùs ívelt pillàkat lehet vele csinàlni ėn 3 ha kezd fogyni akàr 4 rėtegben is felviszem nagyon szėp az eredmėny alapbòl hosszu fekete dus pillàim vannak, szerintem mėg fogok kisėrletezni ezzel a kollekciò többi darabjàval, 1250 forintėrt fasza kis spiràl ės sokàig elėg. A csomagolàsàt imàdom a színe is nagyon tetszik minimalista letisztult elegàns. Szerintem egyik legjobb essence spiràl. Pròbàljàtok ki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

ernstszandi

2022. június 15.

Szeretem, de 5 csillagot nem érdemel mert sokszor össze állnak tole a pillaim, az áráért viszont megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

DawnMelody

2022. június 11.

Meglepően jó ahhoz képest, hogy olcsó kategória. A keféjével valamiért elég béna vagyok és könnyen összekenem magam, de a szempillákat szépen göndöríti a megfelelő mozdulattal. Pár óra után nekem azért némileg kenődött a felső szemhéjamra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 11.

Agnes91P

2022. június 2.

Olcsó szempillaspirált kerestem, eredetileg ezért esett rá a választásom. Elégedett is voltam, hogy nem maszatolódik, nem potyog. Aztán készült rólam egy kép, amin úgy nézek ki, mint akinek műszempillája van, teljes mértékben megértettem, miért szeretik olyan sokan :)
Aztán később jött a fekete leves: nem tudom, mi történt, de pár használat után annyira irritálni kezdte a szememet, hogy alig vártam, hogy hazaérjek és lemoshassam. A lemosás sem egyszerű, teljesen ráragad az ember szempillájára és nehéz rendesen lemosni. Sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

6y0p1k4

2022. május 25.

Szuperjó, olcsó szempillaspirál ez. Nem potyog, nem maszatol, sokat használom! Nagy kedvenc, sokadszorra is újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Eszter24

2022. április 13.

Az első szempillaspirálom, felbontás után előfordul, hogy csomósodik, talán az első használatokkor túl sok terméket vesz fel de később ez javul, ha hosszú ideig van fent néha pereg viszont nehéz leszedni. Szép pillákat lehet vele elérni. Az összetevői aránylag rendben vannak, ár-érték arányban jó de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

vivcs1

2022. április 7.

Ár-érték arányt tekintve tökéletes. Csodákra nem képes, de nap végéig is kibírja és nem kenődik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Dorotii66

2022. március 31.

Nekem gyönyörű szempillákat csinált, tartós, nem maszatolódik, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Niki0925

2022. március 29.

Sajnos nem vált be, pergett kenődött. Ellenben a zöld társa az egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Sajnos nem vált be, pergett kenődött. Ellenben a zöld társa az egyik kedvencem.

adrika128

2022. március 16.

Nekem sajnos nagyon nem vált be. Tartósnak tartós, szépen fenn marad, de egyszerűen nem tudom szépen szétválasztani vele a pilláimat, hiába húzok le róla előtte festéket. Nekem nem kényelmes ez a spirál, amit sajnálok, mert sok jó vélemény is van róla, de maradok az évek óta használt Lovely-nál....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.