Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. március 24.

• maximális volument kölcsönöz szempilláinak
  • tövektől a végéig bevonja a szempillákat
  • megelőzi a szempillák összetapadását
  • intenzíven pigmentált fekete szín
  • szétválasztja a szempillákat

Szandi1994

2024. február 22.

Ár - érték arányban nagyon jó,viszont dúsító hatását nem tapasztaltam. Egy hétköznapi sminkhez tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

petrus19

2024. január 26.

Először azt gondoltam, hogy ez lesz a kedvenc szempillaspirálom, mert az ára nagyon jónak számított számomra, valamint sok jót hallottam róla. Sajnos nekem elkezdett csomósodni, ezzel megnehezítve a felvitelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

hnitoca

2024. január 3.

Nem rossz de nem is a legjobb. Szép pillákat lehet vele varázsolni de a dúsító hatását én nem nagyon vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 3.

Narcika

Korcsoport: < 18
2023. december 18.

Pókábasodik már felkenéskor, napközbe potyog. Nem látványos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. december 18.

Pókábasodik már felkenéskor, napközbe potyog. Nem látványos az eredmény.

skincare.611

2023. november 29.

Szép hatása van, egy kicsit könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 29.

Szép hatása van, egy kicsit könnyen elkenődik.

zsofiamurai

2023. november 6.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Viszont picit tényleg elkenődik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 6.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Viszont picit tényleg elkenődik

stofareni

2023. október 19.

Nagyon szép pillákat csinál, de nekem sajnos hamar le pereg egy része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 19.

Nagyon szép pillákat csinál, de nekem sajnos hamar le pereg egy része.

jakabvanessza

2023. szeptember 28.

Nagyon szerettem hasznalni. Tartos, szep pillakat csinal, egyetlen hibaja, hogy tobb retegben csunyan osszetapad. Hosszu ideig hasznaltam, csak most sikerult egy jobbat megtalalnom, ugyhogy igy talonba kerult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

g0809

2023. szeptember 19.

Nagyon szeretem! Majdnem 10 éve csakis egy Catrice spirált használok, aztán gondoltam beújítok. 1 rétegben is látványos a különbség, gyönyörű a végeredmény, nem kenődik, nem folyik le, nem csomósodik, és nagyon könnyű a használata. Álom vele a szempillákat kifesteni. Ár-érték arányban meg verhetetlen kategória!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 19.

destiel

2023. augusztus 24.

Nagyon bevált, az egyik legjobb szempillaspirál! Ár-érték arányban kiváló, veri a Rimmel, Maybelline társait, amik ugye 2* annyiba kerülnek. Mindenki meg szokta dícsérni a pilláimat. Sokáig elég, annak ellenére is, hogy én több rétegben szeretem felvinni. Nem szárad be, sok benne a festék. Számtalanszor újravásároltam. Sokszor hiánycikk a drogériákban, nem hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.