Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 650 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

matyasflora

2021. március 4.

Olcsónak olcsó, de őszintén szólva nekem nagy csalódás, semmi extra, ezerszer jobb spirálok is vannak ettől, pedig nekem alapból dús és hosszú pilláim vannak és a megfelelő spirállal műszempilla hatást tudok elérni, ezzel inkább egy kevésbé feltűnő természetes hatás sikerült.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

niki123

2021. február 25.

Kezdem a pozitív dolgokkal. Olcsó, nekem bejön a spirálja, mert szépen lehet vele dolgozni az alsó pillákon is. Tartós, nekem nem igazán pereg le (száradás után). Szépen hosszít. Viszont negatív dolgok is vannak. Valóban, ahogy más fogalmazott lentebb, ráérős spirál, idő szépen felvinni és elérni vele a kivánt hatást, valamint kicsit sokáig is szárad és amíg nem szárad meg teljesen, addig maszatolódik. Múltkor fel kentem, kiléptem maszkkal és egyből lepergett... Hosszít, viszont a neve ellenére én dúsítást annyira nem vettem észre. Igazából ennyi pénzért nem rossz... Ilyen pótspriálnak megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

matehelga

2021. február 6.

Nagyon sokáig ez volt a kedvencem spirálom,de az utóbbi időben nagyon összetapasztja a pilláimat. Hosszítja és dúsítja a pilláimat, de nekem a nap végére lepereg egy jelentős része. A keféje nekem nagy kedvencem, szép pillákat tudtam varázsolni magamnak. Ebben a maszkos időben teljesen mellőznöm kellett, mivel nem vízálló spirálról van szó a maszkból felszálló meleg pára teljesen leoldotta a festéket és elkenődött. Most egy ideig biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Emma23

2021. február 3.

Imádom az essences szempilla spiralokat. A kedvenceim a lash princess spirálok. A kefével kicsit meg kellett barátkoznom mivel nem szoktam íveltes keféket használni. De nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

_-Mia-_

2021. február 1.

Nem szerettem meg.
"Raerös" spiral, sokat kell vele vacakolni mire elfogadhato eredmenyt er el vele az ember, mert hajlamos harom csomoba összeragasztani az ember pillait. Sietös reggeleken frankon szemen lehet vele bökni magunkat ("kobra" kefe, aha...), amitöl akkorat pislogok hogy kis tulzassal meg a hatam közeperöl is a festeket törölgetem reggel 6kor.
Ha sikerült megiscsak valamit összehozni vele akkor mar csak imadkozni kell hogy aznap ne legyen para/köd/esö/ho, mert akkor tuti hogy összehaverkodik a pirositoval.
Ha pedig jo kedvünkben alul is hasznaltuk, nemcsal felül, akkor pislogas közben allandoan összeakad az also es a felsö pillasor...
Ar-ertek aranyban rendben van, azt kapja az ember amit fizetett, de csodakat nem kell varni töle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Nem szerettem meg.

Mancs99

2021. január 23.

Évek óta használom ezt a terméket napi szinten. Ár-érték arányban tökéletesnek tartom. Kb. 5-6 hónapig tudok egyet használni, első 2 hétben még folyik, akkor össze tudnak tapadni a szempilláim, utána hónapokig megfelelően lehet használni, majd 5-6 hónap elteltével beszárad, elkezd darabosodni, akkor veszek belőle egy újat. Szeretem, hogy könnyen lemosható, ha a szemembe megy nem csípi. Egész nap rajtam marad, nem kenődik. Szép dús szempillákat eredményez, ha sokat piszkálom a szempilláim végéről kicsit lejön, de az összképen nem ront. Esős napokra nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Kathrine

2021. január 16.

Lassan 1 hónapja használom, én meg vagyok vele teljesen elégedve, nekem szép hatást ér el, nem potyog, tartós:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2021. január 10.

UPDATE: egyáltalán nem vált be, potyog és csomósit, túl sok a festék. kezdőknek nem ajánlom, profik meg szerintem ennél jobbat vesznek. nem is tartós.

Ez az első szempillaspirálom, eddig csak anyukámét és testvéremét kértem kölcsön néha. 2szer próbáltam, azt kell mondjam h szép pillákat csinál de össze is tapasztja őket a sok festék miatt illetve kicsit potyog. Még csak itthon volt rajtam, tehát nem tudom, hogy kinti időben vagy iskolában ahol többet "mozgok" hogy viselkedik, nem e kenődik el. Mindenképpen kipróbálok mást is, karácsonyra egy maybelline spirált kapok, kíváncsi vagyok az milyen lesz ehhez képest. Ennyi pénzért megéri, egyelőre 4 csillagok kap, később jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 10.

L1ll4

2021. január 7.

Update: azóta hogy véleményt írtam róla kipróbáltam pár spirált és ez a legjobb az összes közül. Kellően tartós, de könnyen le is mosható és nagyon szép végeredményt ad.

Az elején nagyon nehéz volt vele dolgozni, mert sok festéket vesz fel. Ezt meg lehet szokni, de óvatosan kell vele bánni. Intenzív fekete színe van, tényleg dús pillákat csinál, nekem két rétegben sem csomósította össze a szálakat. Jól tart, egyáltalán nem potyog le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

lenochka

2021. január 6.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Imádom! 😍
Szépen szétválasztja a pilláimat, nem visz fel túl sok festéket. Szeretem az ívelt keféjét, könnyen ki lehet vele festeni az alsó pillákat.
Ár-érték arányban tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Imádom! 😍
Ár-érték arányban tökéletes termék.