Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ÚJ Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
Ár: 900 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

Elenir

2020. június 1.

Csodaszép ívelt és dús szempillákat varázsol,több dícséretet is bezsebeltem általa. A kefével óvatosan kell bánni,mert néha több festéket vesz fel,mint amennyi valójában kellene. Nagyon megszerettem, újra fogom venni. Egy pontot viszont le kell vonnom: használat után 4-5 óra múlva kicsit potyog a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

YourOjouSama

2020. május 30.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, de ez nagyban lekörözi mindegyiket. Nem csoda, hogy annyian odavannak érte, csak szeretni lehet. Az ára sem túl sok, szerintem megengedhető, teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

bucieli

2020. május 28.

Eddig a lovely curling pump up volt a kedvenc, de ez durván lekörözte. A semmire való, egyenes, kevés, rövid szempilláimmal is kezd valamit. ❤️ Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

habostorta

2020. május 26.

Elkezdtem spórolni, így valami olcsóbb szempillaspirált akartam venni, erre esett a választásom. Nagyon jó döntés volt, imádom :) Azóta 4x vettem újra. Hosszít, dúsít, ível, és nagyon fekete. Kicsit összeragasztja a pilláimat, de én ezt szeretem. 2 rétegben a legszebb. Az első néhány alkalommal érdemes lehúzogatni a festéket mert sokat vesz fel, de utána jó lesz. A csomagolása pedig nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

felicitas

2020. május 22.

A keféjét imádtam. Eleinte sok festéket vesz fel, de később nagyon szépen lehet vele festeni. Hátha lelek egy essence-t, ami jó lesz, mert nem hullik egyiktől sem a szempillám.
Negatívum:
- maszatolódik,
- mire jó a festék állaga és nem vesz fel sokat a kefe, addigra meg elkezd potyogni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Negatívum:
- maszatolódik,

agika0810

2020. április 30.

Bajban vagyok ezzel a szempillaspirállal. Mert nem rossz, de mikor felkenem több rétegben sem érzem azt a hatást, amit más termék ki tud váltani az átlagos hosszúságú és dússágú pilláimból. Őszintén szólva hajlamos arra is, hogy felkenődik a szemhéjra, amit nagyon nem szeretek. Kétszer megvásároltam, de rá kellett jönnöm, hogy nem nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

tsolya

2020. március 26.

Tipikusan se veled se nélküled kapcsolatban élünk. Első próbálásra imádtam, majd pár hát után csökkent a lelkesedésem. Kicsit háttérbe is szorult, és más spirálokat használtam helyette. Kb. fél évvel később, most vettem elő egy hónapja. Megint imádom, és most még jobban is. Kicsit száradhatott a festék, és így én sokkal jobban szeretem. Nem pereg, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

fruzskai

2020. február 5.

A hatása miatt nagyon szerettem ezt a spirált, szépen dúsít és ível is, nem póklábaz. Nekem nem potyogott vagy kenődött, cserébe egyszerűen nem lehet teljesen lemosni. Sem micellás vízzel, sem sminklemosóval, még olajos lemosóval is alig. Minden másnap reggel úgy keltem, mint valami mosómaci.. emiatt nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

keserud

2020. január 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert a Lovely Pump up mellé szerettem volna kicsit markánsabbat. Azt is imádom, bár nem igazán lehet vele elerni azt a drámai hatást, inkább hétköznapi viselet. Jónak tűnik, erőteljes, kicsit sok festéket visz fel és ha nem vigyázok osszeragasztja a pillakat. De osszessegeben rendben van, egyelőre nekem nem pereg, nap végéig a helyén marad, bár még csak 2 hete hasznalom, és mintha tényleg inkább hosszitana, amit nem bánok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Babika20

2020. január 19.

Szeretem, nem A legjobb spirálom, az a baby roll, de mivel nem CF, így azt nem vettem már újra egy ideje.. Ár érték arányban rendben van, könnyen beszerezhető. Nekem sötét, de nem túl sok és nem túl hosszú pilláim vannak. Nem póklábaz, nem ragad össze 2 rétegben sem. Jól lehet vele dolgozni. Látványos azért, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.