Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Ez a szempillaspirál tubus formájának köszönhetően abszolút trendi és egyedi. Az ecset innovatív formájának köszönhetően extra dús hatást garantál.

Szemészetileg tesztelt.

purpuratulips

2015. február 7.

Hatalmas szempillákat lehet vele csinálni. Egy rétegben szerintem nem valami jó, de a második réteg már szuper. Nekem nagyon bejött és 500 forintét nem hagyhattam ott, pláne, hogy ilyen mókás a tubusa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

dundika

2014. november 12.

szép dús szempilláim lesznek tőle, de nagyon hamar lepattog. újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 12.

cicuka

2014. szeptember 22.

350 ft-ért vettem meg az utolsó előtti darabot, gondoltam ha nem is válik be, ki kell próbálnom, mert kifutó termék és sose volt még tubusos spirálom. nekem szép hosszú és viszonylag dús szempilláim vannak, és sikerült vele műszempilla hatást elérnem. a keféről le szoktam szedni a sok festéket, így pont annyit viszek fel, amennyi még nem ragasztja össze a pilláimat. meglepően tartós, pedig csalódtam már essence spirálokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

k.regi.90

2014. augusztus 22.

Ez a tubusos megoldás felkeltette a kíváncsiságomat,és mivel le is volt árazva, ezért rögtön megvettem. Az aránylag dús, de szőkés végű szempilláimból hatalmas és dús, már-már műszempilla hatású pillákat varázsolt, a szó pozitív értelmében!! :) Ami negatívum, hogy hajlamos a csomósodásra a festék. Ha elfogy, újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Oraculum

2014. augusztus 21.

Természetes hatást nyújt, leértékelve vettem, a csomagolása fura, de jobban szeretem a hagyományosat, ezért sem venném újra, semmi wow-hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Jossie

2014. augusztus 16.

Nem igazán rajongok az Essence termékekért, így nem is túl sokkal rendelkezem belőle, viszont kíváncsiságból megvettem ezt a spirált, és teljesen bevált, igaz nem mindig ezt használom, de alkalmanként semmi gondom nincs vele. Persze, ahogy semmivel, ezzel sem szabad túlzásokba esni, mert ha túl sokat kenek fel, akkor tényleg potyogni kezdenek a darabjai, de ha kevesebbet, akkor semmiféle gond nem jelentkezik, és a tartóssága is nagyon is. :) ...viszont a keféjével nem igazán vagyok kibékülve. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Odil

2014. augusztus 13.

Valóban túl sok festéket visz fel, nem a leggusztább a csomagolása, és semmi lehengerlőt nem csinál, de.
Nem potyog, nem maszatolódik, gyorsan szárad, szép fekete, valamennyire dúsít, kiemel egy rétegben is (kettőben pókosdi jön), tehát megbízható, korrekt és egyszerű. Amennyiért szórják, abszolút megfelelő rohangálós spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Nagyon leakciózták (350 HUF), de már tudom, miért...Elég volt egyetlen próba, hogy magam is rájöjjek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

sky_of_amethyst

2014. augusztus 10.

Minden spirálomtól összeragadt a szempillám, de ez akciós volt (kb 300-400 Ft) és gondoltam megveszem. Tetszik, hogy olyan száraz és nem trutyis, így nem is kenődik el. Több rétegben nagyon jól kiemeli a szempilláim. Ha elfogy biztos, hogy megint veszek, mert nekem ez jött be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

betyusz123

2014. július 19.

Nincs vele különösebb bajom. Tartós ugyan, de nagyon sok festéket vesz fel egyszerre. Ez benne az egyetlen negatívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0