Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 17.

2016-os májusi limitált trendkiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natulcien

2017. január 25.

A 01-es árnyalatát használom téli időszakban kontúrozásra és tökéletes a feladatra. Elégedett vagyok az összetevőlistájával. Könnyen kezelhető, nem porzik, szépen el lehet dolgozni, és nem okoz pattanásokat sem. Fél éve használom, így a középső kis világos foltja már kikopott, de még így is rengeteg anyag van benne. Nagyon fogom sajnálni ha elfogy, mert egy olcsó alternatívája volt a jó minőségű, drága bronzosítóknak. Természetes színe pedig harmonikusan kombinálható az összes alapsminkhez amit hordani szoktam. Sajna a sok használattól a fedél tartó kis pöckök közül az egyik kilazult, de ez nem befolyásolja a funkcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

mautika

2017. január 10.

Annyira csodálatos... mindent imádok ami közel-keleti úgyhogy egyértelmű volt, hogy jön velem haza. Kár hogy limitált, bármikor vennék ebből a kollekcióból :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

EvaCs

2016. július 6.

Igazából nem volt szükségem új bronzosítóra de mivel csak 345ft volt nem tudtam otthagyni. A csomagolása miatt nem venném meg teljes áron, maga a minta gyönyörű, nincs szíve használni az embernek de a műanyag átlátszó tok kicsit gagyi. Viszont ennyi pénzért nagyon jó vétel volt és mint bronzosító is jól bevált. Én a 02-es színt hoztam el, és természetes napbarnította hatást ad, tetszik. Az egy probléma ezekkel a limitált kiadásokkal ha megszereted utána lehetetlen megint hozzájutni.
De ez jó vétel volt, mivel még nem napoztam annyit jól jön egy kis extra bronzosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

bius92

2016. július 5.

A kollekció kezdete óta szemezek vele, de a teljes árban nem voltam biztos, hogy megéri-e, de 345 Ft-ért már nem is volt kérdés, hogy elhozzam-e. Nagyon szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

AkInImOd

2016. június 30.

Tegnap bekóvályogtam a Müllerbe, hogy kicsit szétnézzek: konkrétan 345 forintért !!!! volt kipakolva mindegyik termék ebből a kollekcióból; úgyhogy ennyi pénzért elhoztam még egy tetoválást (3. adagom ebből a szériából :D ), és az egyetlen, szerencsémre világosabb árnyalatú bronzosítót is, amivel már jó ideje szemeztem, de húztam a számat a korábbi árért. A kasszás mondta, hogy szerencsém van, aznap rakták ki az akciót ezekre, szóval akinek kell még ebből a trendkiadásból valami, kezdje el veszettül vadászni a Müllereket!

A csomagolása szép, masszív, és a nyomott minta is elragadó. Minimális smink illata van, de ez csak a tégelybe szagolva érződik.

Örülök, hogy lágy cappucino barna matt, ám könnyen túlzásba lehet vele esni, és szerintem hamar, 3-4 órán belül eltűnik az arcról (én mondjuk nem használok alá semmit, max hidratálok előtte); egyébként olyan "my sunkissed cheek but better" hatású. :D Jó, hogy ilyen olcsó volt, az eredeti áráért véve csalódottabb lennék.
Nem csillog durván a tégely közepén elhelyezkedő highlighter sem - ennek kellemes, meleg arany színe van. Szemzugban nem mutat jól rajtam, de a szemöldökcsonton gyönyörű.
Ennyiért nagyon megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Ennyiért nagyon megérte!

Dézi

2016. június 13.

Nagyon szerettem volna megvásárolni már a kezdetektől, de felénk sajnos csak DM és Rossmann van, ahol nem ezt a trendkiadást árulták. A hétvégén volt alkalmam Pesten beszerezni és hatalmas szerencsém volt, mert ez az egy darab volt belőle a Müllerben. Szerettem volna megvásárolni a rúzsokat is de totálisan le volt fosztva az állvány, konkrétan semmi más nem maradt ezen a kis szépségen kívül.
Nagyon boldog vagyok, mert ez pont a 01-es árnyalat, amit kinéztem magamnak. :D

A csomagolása masszívnak tűnik, mint a többi essence terméknél. A nyomott mintát egyszerűen imádom, engem már megvettek vele kilóra. Tetszik, hogy a közepén van egy highlighter, mert így külön-külön is tudom őket használni és ha összekeverem akkor is nagyon szép az összhatás. Ez a bronzosító baromi tartós, konkrétan nem lehet ledörzsölni, úgyhogy akinek nincs, az azonnal szaladjon érte!! 8 órája az arcomon van kopás nélkül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Nagyon boldog vagyok, mert ez pont a 01-es árnyalat, amit kinéztem magamnak. :D

telelle

2016. május 26.

Eléggé le volt fosztva a pult, de szerencsére ebből még volt pár darab, már korábbról kinéztem magamnak, úgyhogy vittem is boldogan. A színe az én sápadt-sárgás bőrtónusomon jól mutat, nem kell belőle sok, és olyan szép ez a minta... szemhéjfestéknek is be lehet vetni minimalistább napokra vagy mélyítővonalba, úgyhogy nagyon örülök, hogy megvettem :) Egyedül a dobozához kellett idő, míg hozzászoktam, jobban szorul, mint a többi essence cuccom. De abszolút imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.