Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• 04 belly dancing queen

Ingi

2017. július 8.

Hu, komolyan nincs meg ehhez velemeny? :O :D
Nekem a 02 Sultan's daughter van meg. Valami meseszep! Ilyen malyvas-lilas-rozsaszines arnyalat. Meg most kentem fel, szoval tartossagrol nem tudok nyilatkozni egyelore. De ahh olyan gyonyoru :)) :D 1,5 euro volt.

Update: tartós! :) 3. napja van rajtam, és még alig kezdett kopni, teljesen vállalható. Jó, mondjuk fedőlakkot is használtam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Hu, komolyan nincs meg ehhez velemeny? :O :D

judithsmith007

2016. június 14.

Nekem is a 02 szín van meg. Négy napja van rajtam. Astor gyorsan száradó fedőlakkot kentem rá és még mindig tökéletes. A színe nekem is nagyon tetszik, attól függ milyen színű ruha van rajtam, ahhoz "igazodik". Van mikor rózsaszínes-mályvás, van mikor barnásnak tűnik. szerintem ez egy nagyon jól sikerült kiadás, és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.