Essence

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: Testbe, Módosítva: 2019. március 31.

Gyümölcsös virágos illat (ananász, narancs, mandarin, rózsa, vanília).

Kiszerelés: 50 és 10 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rosa.love

2019. március 7.

Nosztalgiaval gondolok erre a csodas kis illatra, hiszen mar nem kaphato. Evekig ez volt a tavaszkoszonto illatom, egy szertartas volt, mikor megvettem marcius elejen. Sokan szerettek, nem ertem, miert kellett kivonni a forgalombol. Nezegettem a Rossmannban, hatha van a hatso polcokon elfekvoben meg egy.. de nem volt. Annyira kulonleges kis illat volt, igazi "tavaszi szel vizet araszt" hangulat. Faj a szivem erte:/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 7.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon kellemes üde illatú viszont nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Nagyon kellemes üde illatú viszont nem tartós.

Loona

2017. augusztus 30.

Aki domináns, maga után húzós illatfelhőt szeretne, másfele nézelődjön :) Ez egy enyhe illatocska, mely többet fújva is szende és csak közelről érezhető marad, így annak való, aki a maga "szórakoztatására" szeretné használni, aki azt szeretné tőle, hogy jó kedvre derítse, ha meg-megérzi saját magán - mert más "átlag" távolságból (értsd: nem a párod vagy a gyermeked :) ) nem igazán fogja.

Legalábbis az én bőrömön így viselkedik ez az illat. Ez pedig nem baj, mert én kifejezetten szeretem és igénylem is az ilyen illatokat, ritka az olyan szituáció, amikor körbelengősebb, és emiatt mások számára is határozottan érezhető illatot akarok magamon tudni (szerencsére, mert az olyan illat meg, ami ilyen dominánsan is tetszik és nem zavar, még ritkább). A nyári melegben, olyan napokon, amikor valami illathoz volt kedvem egy átlagos, dolgozós hétköznap reggel, de nem a "signature", azóta sajnos kivont, emiatt "óvatosabban" használt illatomat fújtam magamra, szívesen használtam és használom. Enyhén virágos-gyümölcsös illat, melyben először a virágos rész dominál, és később, amikor ez lecsengett, marad egy enyhén gyümölcsös illat, ami szerencsére csak nagyon minimálisan válik édeskéssé, csak pont olyan mértékben, ami nekem még belefér (az édes illatokat kifejezetten nem kedvelem, és sok alapból nem édes parfüm ott bukik el nálam, hogy az eredetileg nem édes illat egy-két óra után édeskéssé válik). Tartóssága közepes (a gyengébb felé hajolva): munkába indulás előtt felfújva délelőtt még érzem az illatát, de dél körülre már csak akkor marad egy kevés nyoma, ha közvetlenül megszagolom a csuklómat.

Megadom neki az ötöst, de ha lenne négy és fél, azt kapna, mert bár aranyos és szeretem használni, kedvenc sem lett, és nem is kötődöm hozzá. Ha elfogy, nem fog fájni, hogy nem kapható már. Bár, ha úgy nézzük, ez is lehet pozitívum...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Krivszi

2017. július 28.

Apukámtól kaptam szülinapomra..(télen) Már előre rettegtem, hogy nem fogja eltalálni az ízlésemet, és nagyon kiül az arcomra a csalódottság, de... Nem. Egyszerűen imádom, imádtam.
Egy kis napsütést, egy kis tavaszt,virágokat csempészett vele az unalmas, borongós, lucskos, latyakos télbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Denny

2017. március 18.

Kedvenc tavaszi illatom, nagyon szeretem! :) A neve is nagyon találó, tényleg nagyon tavaszias, kellemes illat. Az üvegcséje is táskabarát, bár a 10 ml elég gyorsan fogy, mivel tavasszal szinte csak ezt fújom magamra. Ruhán, sálon nagyon sokáig megmarad, szinte sajnálom is őket kimosni. :) Tartósságával nekem nincs problémám, néhány óra elteltével szelídül, de nekem már volt olyan is, hogy esti zuhany közben még éreztem az illatát - frissítés nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Cinc

2017. január 2.

Nagyon finom illata van, az én bőrömnek jobban passzolnak a gyümölcsös illatok és ez is olyan. Már csak kevéske van belőle, de mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

BlackForest

2016. szeptember 6.

Még csak messziről szemlélem, a boltban fújtam magamra, de nagyoon tavaszi. **

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Még csak messziről szemlélem, a boltban fújtam magamra, de nagyoon tavaszi. **

bbobi

2016. augusztus 27.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt karácsonykor,magamtól nem jutott volna eszembe megvenni.Szeretem az illatát kellemes tavaszias és tartós is.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

LathatatlanOzike

2016. július 12.

Nem is értem, hogy miért nem tetszett elsőre. Sem másodjára. Sem harmadjára.
Eddig ahányszor a Müllerben jártam és eszembe jutott ez a parfüm, mindig megszagoltam. Nem tudom, hogy mi van velem, talán elkezdett tetszeni? Lehet. Kell a frissesség, a vidámság, a gondtalan élet felhőtlensége.
Eddig 4*, nehogy elbízza magát a kis parfüm! (És én sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Nem is értem, hogy miért nem tetszett elsőre. Sem másodjára. Sem harmadjára.
Eddig 4*, nehogy elbízza magát a kis parfüm! (És én sem.)

BrienneLannister

2016. június 4.

Nagyon kellemes üde illatú. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Nagyon kellemes üde illatú. Nagyon szeretem

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.