Essence

Ár:   990-2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 és 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: krisztina0012, Módosítva: 2014. december 30.

Ár:   990-2290 Ft
Kiszerelés:   50 és 10 ml

Gyümölcsös modern illat

Illatösszetevők: kardamom, grapefruit, rózsa, alma, ámbra

telelle

2016. június 14.

Nekem a kifújás pillanatában ízlik a legjobban, utána már azért kicsit érezni az "olcsó parfümillatot" benne, de jól esik így nyáron. Elég tartós, nap végén is érzem, és az üvege valami hihetetlenül cuki, pici de mégis stramm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

krisztina0012

2014. december 19.

Jó illata van, nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 19.

Jó illata van, nekem tetszik.

candus

2014. június 14.

Ettől a parfümtől tényleg úgy érzem magam, mintha New York-ban sétálgatnék az 5. sugárúton, és éppen a Bergdorf-ból léptem ki jó sok szatyorral a kezemben, tele designer cuccokkal (álmodozni lehet :D ) Nem vagyok egy nagy parfümőr, nem tudom az illatokat behatárolni, de azt elmondhatom, hogy ez egy igazán fiatal csajos, 20-on éves illat. Nagyvárosi, belevaló fiatalokon tudom igazán elképzelni. A gyümölcsök eléggé kiérezhetők a parfümben. A kis üveg van meg belőle, de valószínű, hogy a nagyot is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

zsofitth

2014. április 7.

Viszonylag jól tartja az illatát, kellemes, gyümölcsös illat, megéri, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 7.

Babimami

2014. március 23.

Nagyon finom, fűszeres-virágos illat, egész tartós is, lehet megveszem a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 23.

Dancy08

2013. október 4.

Először egy kicsit vettem csak kipróbálni aztán egy nagyot, nagyon kellemes az illata nagyon tetszik kár, hogy nem tartós..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

mmartasp1

2013. augusztus 10.

Nagyon jó az illata és tartós is. Meg vagyok vele elégedve maximálisan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Nagyon jó az illata és tartós is. Meg vagyok vele elégedve maximálisan. :)

lunagraves

2013. május 28.

Fiatalos, kellemes, cuki. szép üvege van a kicsi és a nagy változatnak is. Olcsó és árhoz képest tartós is. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

falatka18

2013. március 20.

nagyon jó illatú és tartós is viszonylag...,.imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

nagyon jó illatú és tartós is viszonylag...,.imádom

Pampilla

2013. január 9.

Még a polcomon várja a sorát,de kellemes,és mivel engem nemcsak az érdekel hogy milyen illata van egy parfümnek,hanem a körítés is fontos,sőt a név is,ez az Essence edt inspirálóan hatott rám,így jött velem haza :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140