Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Ajakápolók

2014 december-februári limitált trendkiadás

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

grizus

2016. február 23.

Hát, azt nem mondhatnám róla, hogy ez egy felejthetetlen csók... az íze, illata nem túl finom és elég ragacsos. Mondjuk elég fényes, az igaz. Egynek jó volt akciósan, van amikor erre vágyom, de nem használom sűrűn.
Utólag adok neki egy plusz csillagot, mert rájöttem, hogy jó az illata és tök fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Fructose

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.