Essence

Ár:   990-2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyuki, Módosítva: 2014. március 29.

Ár:   990-2290 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml

"Essence like best friends forever – az igazi barátnőknek! Ez az illat meleg, gyümölcsös-virágos és igazán ragyogó nyújt ad viselőjének. Tökéletes azoknak a lányoknak, akik mindent megosztanak a legjobb barátnőjükkel! A rózsabors, a mandarin és a feketeribizli dominál, de a barack, a rózsa és alma is nagy hangsúlyt kap, míg a vanilia, a pézsma és a szantálfa megfelelő alapot ad a mesés és izgalmas illatnak."

Fejjegy: rózsabors, mandarin, feketeribizli

Szívjegy: barack, rózsa, alma

Alapjegy: vanilla, pézsma, szantálfa

Essence Like a New Love EDT
Ár: 1000 Ft , Eladó: BDG33
Állapot: kép/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szaboanita1991

2016. augusztus 4.

Nagyon megtetszett az illata a tesztercsíkon, úgyhogy fújtam a csuklómra is egy próbát, gondoltam járok egyet az üzletben addig kiderül hogy rajtam milyen az illata. A csuklóm nem túl hosszú időn belül viszketni kezdett, kipirosodott és felhólyagosodott. Az illata remek, de őszintén nem tudom melyik összetevő váltott ki ilyen heves reakciót rajtam. 1 csillag, amiért meg akart ölni. Parfümmel ilyen még sosem fordult elő nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

pilleriin

2016. június 3.

Első alkalommal picit olyannak tűnt nekem, mint az Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic edt, amit már tudomásom szerint régen nem gyártanak, és nagyon keresem és hiányolom. A bőrömre fújva valami nyanyás, édeskés molyirtó volt leginkább, nem passzolunk, otthagytam. Egyébként meglepően tartós...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

LathatatlanOzike

2016. május 28.

Kissé átlagos, néha talán unalmas is, de nem, nem tudom kiverni a fejemből. Kellemes, édes, gyümölcsös illata volt. Egy laza, városban rohangálós napra tökéletes.
Biztos, hogy meg fogom venni, mert nem hagy békén, ott motoszkál a kis fejemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

senskin

2015. október 25.

Hihetetlen, hogy elérhető áron, ilyen finomságot lehet alkotni. Nagyon jó! Próbáljátok ki, megéri! Kategóriájában jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Vivien94

2015. július 13.

Jó illata van, de hamar rá lehet unni. Viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Jó illata van, de hamar rá lehet unni. Viszont nagyon tartós.

Danina9592

2015. június 11.

Az ára nagyon jó, de nekem az illata nem az igazi. Az üvege sajnos nagyon komolytalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Fruzsina0620

2014. október 29.

A barátommal voltam a Müllerbe még a nyáron. Elkezdtem szagolgatni a parfümöket és a barátom erre mondta, hogy ezt vegyem meg, ennek van a legjobb illata és az ára is jó. Nekem is tetszett és még mindig nagyon bejön! Pont olyan illat, aminek egyszerűen nem tudok ellenállni. Bár szerintem kicsit nyárias illat, de ehhez nyúlok a legszívesebben a parfümjeim közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

darkbeforestorm

2014. október 12.

végigszaglásztam az összes essence parfümöt, de ezen kívül egyik sem fogott meg. ez volt az első amit kipróbáltam és egyből meg is tetszett. a kis kiszerelést választottam, de úgy érzem maradok nála egy jó ideig. kellemes az illata és viszonylag tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Pulykatojás

2014. szeptember 18.

A csomagolása alapján tiniknek való illat, ezért kicsit tartottam tőle. Nem is vettem meg egyből. Csak kipróbáltam más parfümökkel együtt és mikor este megszaglásztam őket, hatalmas meglepetésemre a kicsit cukorkás illat az én bőrömön - nem tudom máshogy kifejezni magam - megkomolyodott.
Ez a mostani kedvencem (nálam leváltotta a D&G 3 L'Impératrice-t) és még az ára sem húzós, sőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

lillus9800

2014. augusztus 14.

Kellemes az illata.Bármilyen alkalomra ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Kellemes az illata.Bármilyen alkalomra ideális.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citral
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.