Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2017. január 23.

2016-os júliusi limitált trendkiadás

Szemöldökszínező púder ceruza formában, puha szivacsos applikátorral.

3 árnyalatban kapható

0bikbik0

2017. február 15.

Sajnálom, hogy már nem lesz kapható (nálunk a Müllerben mondjuk még tele van vele az állvány...). Jó átmenet a ceruza precizitása, és a por finomsága között.
Tartós, könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 15.

Tartós, könnyen felvihető.

barbyka01

2016. augusztus 24.

A középső árnyalat van meg a 3 színből. Nagyon klassz kis termék. Az elején szkeptikus voltam kicsit vele, de megvettem mert felkeltette az érdeklődésem és általában mindenre vevő vagyok ami szemöldökkel kapcsolatos. Szerencsére alapból is egy karakteres szemöldököm van, nekem bőven elég ha megfelelően kitölti a maradék kis hézagokat a termék. Nagyon jól szuperált nálam a kicsike, én szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Panka5

2016. július 30.

A legjobb dolog amit valaha használtam!
Rengeteg ceruzát és hasonló dolgot kipróbáltam már. Alapvetően festem a szemöldököm, mert tejföl szőke... a hajam viszont inkább sötétszőke... hideg árnyalat...
korábban minden ceruza a hajam mellett túl meleg árnyalatú volt.. csak a festékkel tudtam jó színt keverni. De ennek a terméknek a 02 árnyalata tökéletes.
És ahogy az előttem lévő is írta, hosszan tart. Én mindig maszatolom, törölgetem az arcom... plusz kávézóban dolgozom, megesik, hogy valami folyadék is rávarázsolódik, mégis tart amíg le nem mosom. Jöhet 12órás műszak, egész éjjel tartó buli.. nem számít! (tesztelve)
És valóban nem arra való, hogy megrajzold az egész szemöldököt, inkább feltöltés.
PS.: természetes hatású!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

A legjobb dolog amit valaha használtam!
PS.: természetes hatású!

Kankalin

2016. július 5.

Három színből választhattok. Nekem a 02 little miss bold bejött. :) Ez egy középbarna szín. Ettől találtok egy szőkébb és egy sötétebb rozsdabarna árnyalatot. A termék kupakja csavarós. A kupak belsejében van a zselés festék tégelye, ezért ha becsukjátok új festéket tud felvenni a szivacsos applikátor. A szivacsos fejjel óvatosan bánjatok, nehogy letörjön.
A meglévő szemöldök töltéséhez tökéletes ez a termék, nem szemöldök rajzoláshoz. A külső végnél mindig korrigálni kell egy kicsit, mert vékony vonal húzására nem alkalmas.
Nekem ez a zselés állag tetszik. Tartós, nem kenődik el a nap folyamán, akkor sem ha hozzáérsz, vagy ha párnába dugod a fejed. :)
Biztos létezik ettől jobb termék is. Nálam segít a szemöldököm csupasz lukacskáit befedni, eltüntetni, egy egységes, formás ívet alkotni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, C30-45 Alkyl Methicone, Tribehenin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Polysilicone-11
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.