Essence

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   0,28 g

Hosszantartó és intentív színű vízálló szemceruza. Szuper könnyű felvinni az innovatív csavarós mechanizmusnak köszönhetően és garantálja a hosszantartó színhatást.

10 árnyalatban kapható

Ár: 300 Ft , Eladó: a.muse.d
Állapot: 1- szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Melcsike8

2020. július 13.

Nagyon régóta csak ezt veszem, szépen kiemeli a szemem, tartós és megfizethető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Nagyon régóta csak ezt veszem, szépen kiemeli a szemem, tartós és megfizethető

Erika80

2020. június 10.

A másodikat használtam el, nem drága, de azért nem nevezném hosszantartónak. Vagy attól függ mi számukra a hosszantartó fogalom időintervalluma.. Nem mondom, hogy egy rossz kis ceruza, mert a szemem bírja és a finishe sem rossz, de nem is 100%-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Copacabana

2020. június 2.

Csakis ezt használom szemkihúzáshoz, egész nap kitart! Nekem sokkal jobban tetszik, mint a tus, kissé lágyabb, természetesebb hatást lehet vele elérni, és napközben, melegben sem folyik el. Könnyű használni, és lemosni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

tara95

2020. április 23.

Nem volt kedvem a simát venni, az automata könnyebben kezelhető, nem kell hegyezni. Szép csokoládé színt választottam, a ferde ecsetével kicsit elsatírozva tökéletes szempillatőbe. Nem csalódtam még az essence szemceruzákban, nagyon krémes, mégis beton biztosan tart egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

gocrueltyfree

2020. március 1.

szeretem de hamar lekopik nap közben és nehezebb volt felvinni és letört a vége elhasználom de nem újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

lumpursky

2020. február 10.

Szerintem ez a világ legjobb szemceruzája. Kipróbáltam már szinte mindent, (olcsót, drágát, márkásat, tust...) és ez az a ceruza ami mind közül a legeslegjobb. Nem kenődik el, de le lehet mosni, és ráadásul nem is drága. (Próbáltam ennek a ceruza verzióját is, de az nem vált be ennyire)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate