Essence

Ár:   945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. október 25.

Kiszerelés:   1,6 g

A szemhéjtus eredeti japán filccel biztosítja a teljesen pontos, precíz tusvonalat.

Lokitheprincess

2020. február 10.

Rengeteg fajta szemhéjtussal próbálkoztam az évek alatt, de mind barátnőknél végezte.. Nem tudok sem a folyékonnyal, sem a zseléssel dolgozni, valamint mivel takart szemhéjam van mind elkenődött egy órán belül. Nekem ez vált be. Nagyon könnyű felvinni a filccel, és 12 óra vendéglátós munka után is pontosan olyan, mint reggel. Csillámos sminkre nem szívesen használom mert beleragad a por, de hétköznapokra kiváló, mindenképp maradok ennél. Ajánlom mindenkinek, aki eddig a tükör előtt sírva próbálta közel egyformára húzni a két tusvonalát 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

bcsillus

2019. december 17.

Essence minőség - bizonyára van ennél sokkal jobb is a piacon, de ár-érték arányban nekem a hétköznapokra megteszi. Egyedül ezzel a filctoll szerű kialakítású tussal tudok dolgozni, igaz még a zselés szemhéjtusokkal nem próbálkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Dorinnaa

2019. november 26.

Bevallom, én szemöldökformázáshoz használtam a sötétbarna árnyalatát. Nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.