Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   1,6 g

2017-es novemberi limitált trendkiadás

Magasan pigmentált krémes highlighter ceruza a szemöldökcsontra, vagy a belső szemzugba.

2 árnyalatban kapható

pilleriin

2018. november 2.

Nem, nem magasan pigmentált. Aki kihagyta az nem sokat veszített. Elég kemény, lassan fogy, nekem amúgy tetszik az átmérője, meg elég könnyű felvinni, nem bíbelődök ecsettel. Szép-szép, de 2 óra múlva már nyoma sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

TimyeK

2018. március 22.

Nekem a rosegold színű van meg, kézen nagyon szépnek tűnt, de szemhéjon annyit ér, mint halottnak a csók. Lehelletnyi kis semmiség, kis fényt ad, de nem jól pigmentált és beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isocetyl Stearoyl Stearate, Synthetic Wax, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Fényvédők: Titanium Dioxide